21 липня 2018 року в Одесі адвокати, помічники адвокатів та стажисти пройшли тренінг за курсом Європейської програми навчання у сфері прав людини HELP «Вступ до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод»

Захід урочисто відкрив голова Ради адвокатів Одеської області  Бронз Йосип Львович. Один із найповажніших правників держави звернувся до слухачів  із закликом завжди робити все можливе для захисту та відновлення прав людини, доносити до своїх клієнтів усі можливості, які їм надає долучення до європейської системи захисту прав людини.   

Тренерами курсу виступили сертифіковані експерти програми Ради Європи HELP – Олександр Кукоба та Олена Сібільова.

Олександр Кукоба, суддя Полтавського окружного адміністративного суду, не лише детально та інформативно висвітив найважливіші питання курсу, але й приділив увагу правильності використання адвокатами Конвенції та практики Європейського Суду з прав людини у своїй практичній щоденній діяльності в національних судах.

Олена Сібільова розкрила процедурні питання подання заяв та їх розгляду Європейським судом з прав людини. Окрім того, Координатор програми Ради Європи HELP акцентувала увагу на необхідності проведення тренінгів і за іншими курсами програми, враховуючи різну спеціалізацію адвокатів, для релевантного застосування практики Європейського суду з прав людини в правозастосовні діяльності в Україні та презентувала різні курси Ради Європи, які запроваджено для онлайн-навчання на платформі HELP.

Учасники тренінгу підписані на двомісячний дистанційний курс Ради Європи HELP «Вступ до Конвенції», за результатами успішного проходження якого їм буде видано сертифікати Національної асоціації адвокатів України  та Ради Європи.

IMG_9394