22 листопада 2023 року пройшло планове засідання Ради адвокатів Одеської області

Засідання, порядок денний якого містив більше 10 питань, паралельно проходило у форматі відео конференції. Його  провела виконуюча обов’язки голови Ради Олена Джабурія, детально поінформувавши учасників із діяльністю Ради адвокатів Одеської області в умовах воєнного стану.

Нехай дещо із запізненням, але нашим колегам було вручено професійні нагороди і відзнаки, якими вони були ушановані до Дня юриста України, інших свят.

Серед питань порядку денного –  видача свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування особам, які успішно склали кваліфікаційним іспит та мають стаж роботи у якості помічника адвоката; затвердження звітів про проходження стажування та видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю особам, які пройшли стажування тощо.

22 листопада адвокатська спільнота області поповнилася 25 новими адвокатами. Їх тепло привітала Олена Джабурія, зробивши акцент на відповідальності, який накладає на людину діяльність адвоката.

Члени Ради розглянули заяви адвокатів про надання матеріальної допомоги, заяви адвокатів про звільнення від сплати 70% щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, питання про затвердження звітів про роботу окремих Комітетів Ради адвокатів Одеської області за 2021-2022 роки.

Також у ході засідання розглянули скаргу адвоката на адвоката. Конфлікт завершився примиренням.

Усі рішення, схвалені у ході засідання РАОО, укладені в протокол.