22 вересня 2018 року відбувся семінар із підвищення кваліфікації адвокатів, присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення та застосування українського законодавства, адвокатської етики тощо

Участь у заході взяли близько 700 адвокатів як із Одеси та Одеської області, так і з інших областей України.

У своєму вітальному слові Йосип Львович Бронз, голова Ради адвокатів Одеської області, заслужений юрист України,  акцентував увагу учасників семінару на тому, що постійне навчання – це нагальна необхідність адвокатської діяльності, що без різнопланових знань сьогодні неможливо бути ефективним й успішним у своїй роботі.

Вітаючи учасників заходу, Олександр Михайлович Дроздов, голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України, зазначив. що значна кількість учасників у залі – це красномовне свідчення підвищеного запиту адвокатів на знання. Він закликав активніше використовувати всі ресурси та можливості, щоб рости фахово, неодмінно ділитися набутим досвідом із колегами, що сприятиме кадровому зміцненню вітчизняної адвокатури, її авторитету й впливовості.

Під час семінару було сповна вичерпано його програму, у тому числі з численними запитаннями до спікерів та предметними дискусіями довкруж обговорюваних питань.

Учасники семінару отримали сертифікати.

Презентаційні матеріали семінару розміщені у розділі сайту КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ІНТЕРНЕТ-ПОСИЛАННЯ. Відгуки учасників будуть надруковані у черговому номері ВІСНИКА.