23-24 червня 2023 року за запрошенням декана Колегії адвокатів міста Констанца (Румунія) Каталіна Філісана делегація адвокатів Одещини на чолі з виконуючою обов’язки голови Ради адвокатів Одеської області Оленою Джабурією відвідала Констанцу – місто-побратим Одеси

У ході візиту (23 червня) було підписано договори про партнерство, меморандуми про співпрацю та побратимство між Радою адвокатів Одеської області та Барулом Констанци, а також попередню угоду про співпрацю адвокатури Одеси (Україна), Констанци (Румунія), Кишинева (Молдова) та От де Сен (Франція).

Відповідно до укладених договорів, передбачено системні звʼязки та співробітництво між адвокатами, у тому числі спільні заходи, стажування тощо.

Під час засідання «круглого столу» обговорили актуальні питання незалежності адвокатури, перспективи  розвитку адвокатської професії, її цифровізації та диджіталізації.

Разом з колегами із Франції та Молдови одеські адвокати відвідали суд міста Констанци та Апеляційний суд.

24 червня одеська делегація взяла участь у міжнародній конференції, присвяченій 25-річчю адвокатури Румунії, була запрошена до участі в урочистих заходах.

Дякуємо за знайомство та встановлення дружніх стосунків із колегами з Європи: декану адвокатури Констанци Каталіну Філісану, декану адвокатури Кишинева Олександру Туркану,  Голові адвокатури От де Сан Ізабель Клане Ді Ламані.