23 липня відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів «Практичні аспекти складання процесуальних документів. Робота адвоката у справах про банкрутство фізичних осіб»

Безоплатний захід для адвокатів з усіх регіонів країни проведений за ініціативи та безпосередньої участі Комітету по роботі з молодими адвокатами Ради адвокатів Одеської області та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації Ради адвокатів Одеської області.
Спікером виступив голова Ради адвокатів Одеської області, заслужений юрист України, адвокат Бронз Йосип Львович, який розкривав тему «Складання процесуальних документів», зокрема розповів про: вагомість критерію якості процесуальних документів у адвокатській діяльності, поширені помилки адвокатів при написанні документів та шляхи їх усунення, специфіку складання та візуального оформлення окремих процесуальних документів.
Із темою «Неплатоспроможність фізичних осіб» виступила суддя Господарського суду Одеської області, спікер Господарського суду Одеської області, кандидат юридичних наук Грабован Лілія Іванівна, яка сфокусувалася на питаннях: законодавчого регулювання провадження у справах про банкрутство, особливостях провадження у справі про неплатоспроможність фізичних осіб, а також  деталізації здійснення процедур, що застосовуються до боржника – фізичної особи.
До заходу долучилося більше семи сотень учасників, що брали участь у заході у форматах онлайн або офлайн та вели активне обговорення відповідних тем зі спікерами.
Окрім актуальних знань учасники-адвокати мали нагоду отримати 3 залікові бали (із них 1 бал з етики).
Дякуємо спікерам, а також усім, хто долучився до підготовки заходу, і активній аудиторії!
 
Щоб отримати матеріали заходу натисніть ТУТ