24 квітня 2019 року з метою підвищення якості взаємодії із судами у сфері міжнародно-правового співробітництва на базі територіального управління ДСА України в Одеській області  пройшла робоча зустріч у форматі «круглого столу»

Захід проходив у режимі відео конференції із працівниками судів.

Робоча зустріч пройшла за участю керівництва територіального управління ДСА України в Одеській області, начальника та спеціалістів ГТУЮ в Одеській області, адвокатів.

Зокрема, у засіданні взяли участь  заступник голови Ради адвокатів Одеської області Андрій Костін, голова Комітету із захисту професійних прав адвокатів і гарантій адвокатської діяльності РАОО Олександр Козлов, член Комітету з питань цивільного і сімейного права Олександр Вовк.

 Також у роботі засідання взяв участь начальник Головного територіального управління юстиції в Одеській області Руслан Сауляк.

До порядку денного зустрічі входило: обговорення спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Одеській області проблемних питань в сфері міжнародно-правового співробітництва, проведення лекції на тему «Особливості виконання Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року та Конвенції про отримання за кордоном доказів у цивільних або комерційних справах 1970 року».

У ході роботи круглого столу також було досягнуто домовленості щодо проведення спільних заходів із підвищення кваліфікації між Радою адвокатів Одеської області та Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області.