28-го  травня відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів під назвою «Виконавчий напис нотаріуса. Оскарження. Судова практика»

 
Захід для адвокатів регіону проведено Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету з питань банківського права РАОО та організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО. 
Член Комітету з питань банківського права РАОО, адвокат Мутаф Володимир Андрійович виступив акредитованим лектором вказаного заходу.
Спікер розкрив питання поняття «виконавчий напис», особливостей оскарження виконавчого напису та підстав і наслідків визнання виконавчого напису, таким що не підлягає виконанню.
 
Захід відбувся у форматі онлайн (з використанням платформи Zoom), що забезпечило можливість значній кількості адвокатів здобути нові знання, а також отримати заліковий бал.
 
Рада адвокатів Одеської області висловлює подяку лектору  за плідну працю, а також за увагу всім, хто долучився до заходу всупереч викликам сьогодення!
 
Щоб отримати матеріали заходу, перейдіть за посиланням:
 
Із запитаннями щодо ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО: lawyersqualification.odesa@gmail.com