28 квітня 2023 року було проведено захід з підвищення кваліфікації адвокатів Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету з медіації РАОО та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО. Тема заходу: «Актуальні питання співпраці адвоката та медіатора. Етичні аспекти та переваги»

▪️28 квітня 2023 року було проведено захід з підвищення кваліфікації адвокатів Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету з медіації РАОО та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО.

▪️Тема заходу: «Актуальні питання співпраці адвоката та медіатора. Етичні аспекти та переваги».

👨🏻‍💻Відкривала подію в.о. голови Ради адвокатів Одеської області- ДЖАБУРІЯ Олена Олександрівна.

👩🏼‍💼Спікерками заходу були : 

Адвокатка, сертифікована медіаторка, сертифікована сімейна  медіаторка, членкиня Ради директорів Одеської обласної групи медіації, експертка Громадської організації «Громадський центр правосуддя», членкиня Комітетів Асоціації правників України: з цивільного, сімейного та спадкового права та медіації, членкиня Комітету із медіації та інших видів альтернативного врегулювання спорів Ради Адвокатів Одеської області, членкиня команди Центру «Адвокат дитини» ВША НААУ.

🔸ДРИШЛЮК Олена Павлівна🔸

Кандидатка юридичних наук, медіаторка, адвокатка, юристка АО «МОРІС ҐРУП», має членство в таких організаціях : Асоціація правників України;Національна Асоціація адвокатів України;Національна асоціація медіаторів України; Центр ефективного вирішення спорів (CEDR); Європейська Бізнес Асоціація; Американська торговельна палата в Україні.

🔹ЙОСИПЕНКО Соломія Тарасівна🔹

✔️Лекторки розглядали питання щодо етичних принципів адвоката, законодавчого регулювання медіації України, основних принципів професійної етики медіатора, обмеження застосування медіації та інші питання.

▪️До заходу крім офлайн-учасників , також долучилися  кілька сотень онлайн-учасників, які мали змогу ставити запитання лекторкам та отримати 2 залікових бали.

👏🏻Повторно дякуємо усім за працю!

📎Матеріали лекції доступні за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/146AfD2tsROCiwS7d2-KQvMN6o_7G7Rus/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1jlpGthivKNr1eaKRaQKAnMVti3hjH5vp/view?usp=share_link

Відеозапис захожу можна переглянути на YouTube каналі РАОО:

https://youtu.be/sLwV_xywD7g

📩Із запитаннями щодо ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО: lawyersqualification.odesa@gmail.com