30 березня 2018 року у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду відбувся семінар  із підвищення кваліфікації адвокатів Одеської області на тему: «Окремі питання провадження у справах про банкрутство»

З вітальними словами до присутніх звернулася заступник голови Одеського апеляційного господарського суду Разюк Галина Павлівна, яка привітала адвокатів Одещини і наголосила на важливості та актуальності обговорення теми семінару.

Заступник голови Ради адвокатів Одеської області  Андрій Костін висловив слова подяки за плідну співпрацю з Одеським апеляційним господарським судом та закликав присутніх адвокатів до самовдосконалення, звернувши увагу: генерування судової практики відбувається саме зусиллями адвокатів, які, формуючи правові позиції у справах, створюють передумови для визначення суддівських позицій у спірних правовідносинах.

Очільники Комітету з господарського права і процесу Ради адвокатів Одеської області адвокати Олександр Байдерін і Максим Попов, окрім іншого, анонсували проведення засідання Комітету на предмет вивчення актуальних питань господарського судочинства та з приводу поточної роботи активу Комітету, що матиме місце 20 квітня цього року в приміщенні Ради адвокатів області.

У подальшому зі своїми доповідями виступили: суддя Одеського апеляційного господарського суду Богатир Костянтин Вікторович, а також наші колеги – адвокати, що є арбітражними керуючими, Данілов Артем Іванович та Григоренко Юрій Сергійович.

Присутні обговорили питання відкриття провадження у справах про банкрутство, дослідили особливості розпорядження майном боржника, особливості ліквідаційної процедури у справах про банкрутство. Арбітражні керуючі розповіли про свій досвід продажу майна боржника в процедурі ліквідації.

Від імені Ради адвокатів Одеської області та Комітету з господарського права і процесу висловлюємо вдячність всім присутнім на семінарі за плідну роботу, цікаві доповіді і запитання, а Одеському апеляційному господарського суду – за традиційну гостинність та можливість спільного фахового вдосконалення.

Олександр Байдерін,

адвокат, голова Комітету господарського права і процесу Ради адвокатів Одеської області, управляючий партнер Юридичної компанії “CLS”.

1 2 3 4 5 6 7 8