30 листопада 2017 року відбувся тренінг Комітету з інтелектуальної власності Ради адвокатів Одеської області, який був присвячений практичним аспектам реєстрації торговельних марок в Україні за національною процедурою

Адвокати на практичних прикладах обговорили абсолютні та відносні критерії охороноздатності торговельних марок, особливості подання та розгляду заявок на їх реєстрацію тощо. Спікером на тренінгу виступив голова Комітету Анатолій Федоров.
В продовження тематики цього тренінгу Комітет планує у січні 2018 року запросити до Одеси Миколу Потоцького – начальника відділу організації захисту прав та розгляду звернень громадян Укрпатенту, члена апеляційної палати, доктора юрид. наук, адвоката.

Микола Потоцький розповість про практику апеляційної палати щодо подолання відмов Відомства у реєстрації знаків для товарів і послуг.
Наступний семінар Комітету з інтелектуальної власності запланований на кінець грудня 2017 року Він буде присвячений спорам за участю організацій колективного управління (ОКУ). Крім членів Комітету на семінарі заплановані виступи:
Єліферова Олександра Борисовича, судового експерта, канд. юр. наук.
Михайлова Ігоря Євгеновича, в минулому – державного інспектора з інтелектуальної власності, а на цей час – представника державного Державної організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав”.
Лисенко Наталії Юріївни – начальника регіонального відділу Державної організації “Українське агентство з авторських та суміжних прав”.

***У зв’язку зі складністю і важливістю цієї теми закликаємо всіх колег надсилати свої запитання та приклади із судової практики (з посиланням на Реєстр судових рішень) на сторінку Комітету у Facebook: https://www.facebook.com/1566257693413047

1 32