31 травня 2019 року відбувся практичний тренінг для адвокатів, помічників та стажистів на тему: «АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ: BASIC SKILLS»

Захід був організований Комітетом захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області спільно з Комітет по роботі з молодими адвокатами Ради.

IMG-0374

Вітальним словом тренінг відкрив голова Ради адвокатів Одеської області Бронз Й.Л.

До обговорення були запропоновані актуальні питання, пов’язані із веденням адвокатом професійної діяльності.

Адвокат, голова ПрАТ «Одеська кіностудія» Осіпов А.О. у своїй доповіді проілюстрував особливості різних видів публічних виступів та надав практичні поради підготовки до успішного виступу перед аудиторією.

Спеціаліст Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності РАОО, помічник адвоката АО «Алгіз» Морозова О.Г. вказала на типові помилки при оформленні адвокатського запиту, розповіла про особливості запиту інформації з обмеженим доступом та звернула увагу на проблемні аспекти судової практики із розгляду справ за ч.5 ст. 212-3 КУпАП.

Питання забезпечення гарантій адвокатської діяльності у кримінальному провадженні, зокрема, під час обшуку у володінні адвоката та під час допиту адвоката, висвітлив Семенов В.І., адвокат, заступник голови Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності РАОО, партнер АО «Алгіз».

Чорний О.В., адвокат, член Комітету по роботі з молодими адвокатами Ради адвокатів Одеської області, розкрив значення збору первинної інформації на етапі планування в юридичному проекті та доповів про новації у роботі з відкритими реєстрами даних.

IMG-0372