5 травня 2023 року було проведено захід з підвищення кваліфікації адвокатів Радою адвокатів Одеської області за ініціативи та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО. Тема заходу: «Робота адвоката з АРМА. Порядок управління арештованими активами від арешту до повернення»

5 травня 2023 року було проведено захід з підвищення кваліфікації адвокатів Радою адвокатів Одеської області за ініціативи та за організаційної підтримки Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО. Тема заходу: «Робота адвоката з АРМА.Порядок управління арештованими активами від арешту до повернення».

👨🏻‍💻Відкривав подію заступник голови РАОО, адвокат – КОЗЛОВ Олександр Олександрович 

👩🏼‍💼👨🏻‍💼Спікерами заходу були : 

Начальник Південного міжрегіонального територіального управління АРМА 

🔹БОРОДКІН Михайло Володимирович🔹

Головна спеціалістка Південного міжрегіонального територіального управління АРМА, завідувачка сектору правового забезпечення 

🔸БЕРЕЖНА Альона Олександрівна🔸

✔️Питання, які були у фокусі: 

1. Унікальність АРМА для правового поля України: передумови створення, міжнародний контекст, функції та завдання органу.

2. Сфера виявлення та розшуку активів: можливості АРМА та провідні практики в ході здійснення досудового розслідування.

3. Інститут управління арештованим майном: управління за договором та реалізація. Особливості менеджменту активів резидентів рф та республіки білорусь.  

4. Процедура відбору управителя, особливості договору управління та відповідальність за його невиконання.

5. Специфіка інституту управління грошовими коштами та цінними паперами. Придбання військових облігацій як інструмент підтримки державного бюджету в умовах воєнного стану.

6. Управління корпоративними правами.

7. Управління шляхом реалізації: особливості передачі активу.

8. Обрання ефективного способу захисту в контексті судової практики АРМА.

9. Характерні проблеми та перспективи розвитку системи управління арештованим майном. Реформування заради реформування як джерело непередбачуваних наслідків.

▪️До заходу крім офлайн-учасників , також долучилися  кілька сотень онлайн-учасників, які мали змогу ставити запитання лекторам та отримати 3 залікових бали.

👏🏻Повторно дякуємо усім за працю!

📎Матеріали лекції доступні за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1j2EcSzCsUuD-NNwSb2fQ9__rTb0KlrER/view?usp=sharing

Відеозапис захожу можна переглянути на YouTube каналі РАОО: 

https://youtu.be/voXmbXvNDp0

📩Із запитаннями щодо ПКА звертайтесь на електронну пошту Комітету підвищення кваліфікації адвокатів РАОО: lawyersqualification.odesa@gmail.com