8 жовтня відбувся захід із підвищення кваліфікації адвокатів під назвою «Вимоги до адвокатського запиту та ордеру. Захист права адвоката на доступ до інформації: особливості, судова практика»

8 жовтня Радою адвокатів Одеської області за ініціативи Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності РАОО проведено захід для адвокатів регіону.
Відкрив захід із вітальним словом заступник голови РАОО, голова Комітету підвищення кваліфікації РАОО Козлов Олександр Олександрович.

Спікером виступив адвокат, голова Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності РАОО, старший партнер АО «Алгіз» Семенов Вадим Іванович.

Лектор розкривав питання вимог до адвокатського ордеру та запиту, специфіки заповнення ордера нового зразка. Також доповідач окреслив особливості звернення адвокатів до регіональної ради із заявою про притягнення особи до відповідальності за ч. 5 ст. 212-3 КУпАП, розповів про поширені підстави відмов у складенні протоколу про адміністративне правопорушення та ознайомив із аналізом судової практика у відповідний справах.

Окрім того, онлайн- та офлайн-учасники активно ставили лектору запитання та спільно обговорити труднощі, які виникають на практиці.

Адвокати-учасники за результатами заходу мали нагоду отримати 1 заліковий бал.

Рада адвокатів Одеської області висловлює подяку спікеру за інформативну лекцію, а також за активність усім, хто долучився до організації та проведення заходу!