9-10 червня 2018 року в Одесі планується проведення Всеукраїнського турніру ААУ серед адвокатів зі швидких шахів «Адвокатська тура», організованого Одеським обласним відділенням ААУ спільно з Радою адвокатів Одеської області 

Генеральні партнери заходу: АО «Barristers» (Адвокатское объединение «Barristers»), ЮФ «ЕVRIS»(Юридична фірма EVRIS).
Для участі у турнірі запрошуються всі шанувальники шахів, які зареєстровані в реєстрі адвокатів України станом на день проведення турніру та мають не вище першого дорослого розряду з шахів.
Для членів ААУ організаційний внесок 300 грн.
Для інших учасників – 500 грн.
Передбачувана кількість учасників турніру – до 50 адвокатів.
Тривалість проведення змагань – два дні (субота і неділя).
У 1-й день проводяться групові турніри та півфінали.
У 2-й день проводяться фінальні ігри та урочисте нагородження переможців і учасників турніру. Ігри пройдуть за швейцарською системою. На партію виділяється по 10 хвилин кожному учаснику (тривалість партії – не довше 20 хв.).

*Судити турнір будуть шахові судді міжнародної категорії та гросмейстер. Планується присутність на турнірі відомих майстрів із шахів.

Вступній внесок для участі у турнірі може сплатити за свого представника як Рада адвокатів відповідної області, так і сам учасник.

*Для переможців передбачені цінні призи з грошовими винагородами від Асоціації адвокатів України, Ради адвокатів Одеської області, адвокатських об’єднань – спонсорів турніру та пам’ятні сувеніри всім учасникам.

У перервах між партіями заплановані кави-брейки та живе спілкування учасників, вболівальників і гостей турніру.
******
Для довідки: з 2015 року під патронатом Ради адвокатів Одеської області за сприянням Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області та шахового клубу «Чотири коня» (організаційний комітет: адвокати Сокалюк Всеволод Петрович (голова), Пономаренко Денис Васильович (заступник) успішно відбулося три відкритих щорічних шахових турніри “Адвокатська тура”, присвячених Дню адвокатури України.
Зареєструватись можна до 31 травня 2018 року за посиланнямhttps://bit.ly/2pYb9W0
Із питань, які виникають, звертайтеся, будь ласка, за телефонами:
Моб.: +38 093 70 55 320 – Троян Олександр; +38 093 215 86 80 – Борисова Дарія
e-mail: odessa@uaa.org.ua

ШАХ