Адвоката Олександра Вікторовича Веселова висунуто кандидатом на посаду голови Ради адвокатів Одеської області

 З повагою до думки кожного! 

Адвокат Веселов Олександр Вікторович:

Народився 18.02.1958 року.

Служба у Збройних Силах з 1975 р. по 2001р.; комісований за станом здоров’я у військовому званні полковник; маю три вищі освіти; обирався депутатом Біляївської районної ради.

З 25 травня 2001 р. по теперішній час займаюся індивідуальною адвокатською діяльністю  – десять років працював в офісі адвоката Нікіфорчук Лідії Павлівни; починаючи з 2003 року разом з адвокатом Бронзом Йосифом Львовичем провів близько 15 кримінальних справ; протягом десяти років працюю членом дисциплінарної палати КДКА Одеської області.

З 2014 року є викладачем на курсах при Президії Ради адвокатів Одеської області для осіб, які вирішили складати кваліфікаційний іспит по дисципліні кримінальне процесуальне право.

У 2015 році випустив для адвокатів методичні рекомендації «Участь захисника у підготовчому судовому провадженні».

Маю державні нагороди та нагороди від голови Національної асоціації адвокатів України, голови Ради адвокатів Одеської області.

Одружений, виховав двох адвокатів: доньку та сина, які займаються індивідуальною адвокатською діяльністю, маю двох онучок; кандидат у майстри спорту з самбо; захоплююся шахами та морською рибалкою.

****

На зборах адвокатів від адвокатів, які займаються індивідуальною адвокатською діяльністю, Олександра Вікторовича Веселова висунуто кандидатом на посаду голови Ради адвокатів Одеської області.

У зборах  взяли участь 19 адвокатів, в тому числі :

  1. Адвокат Веселов Андрій Вікторович
  2. адвокат Саінчин Олександр Сергійович
  3. адвокат Гузь Григорій Васильович
  4. адвокат Дьогтєв Сергій Гелійович
  5. Адвокат Куницький Костянтин Павлович
  6. адвокат Верхола Ігор Олегович
  7. адвокат Коротков Сергій Олександрович
  8. адвокат Соломенцев Ігор Анатолійович
  9. адвокат Фещук Микола Григорович
  10. Адвокат Папуша Ігор Олександрович та інші.

***

Кандидат на посаду голови Ради адвокатів Одеської області Олександр Вікторович Веселов підготував звернення  до делегатів конференції, яке  найближчим часом буде оприлюднене в соціальних мережах.