Адвоката Олександра Володимировича Чібірдіна звільнено з-під варти в залі суду!

⚖06 липня судді Одеського апеляційного суду скасували ухвалу Суворовського районного суду м. Одеси від 14.06.2021 року про зміну запобіжного заходу обвинуваченому адвокату О.В. Чібірдіну з домашнього арешту на тримання під вартою у кримінальному провадженні.

Постановлено нову ухвалу, якою відмовлено в задоволенні клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу О. В. Чібірдіну з домашнього арешту на тримання під вартою та застосовано до останнього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із забороною залишати житло у нічний період доби.

Представники Ради адвокатів Одеської області були присутні на судових засіданнях стосовно вирішення відповідних питань та всіляко сприяли належній реалізації й захисту прав, законних інтересів обвинуваченого адвоката. Долучились до підтримки О. В. Чібірдіна у відповідній справі також інші представники адвокатської спільноти.

Завдяки згуртованості адвокатів, досягнуто оптимального результату: скасовано невмотивоване судове рішення та звільнено адвоката з-під варти.