Адвокати вчилися технікам, прийомам і правилам медіації

25 квітня 2018 року відбувся семінар із підвищення кваліфікації для адвокатів Одеської області.
Адвокат, медіатор, Заслужений юрист України, член комітету з медіації Луїза Романадзе розкрила учасникам заходу поняття медіації, розповіла колегам про принципи та стадії медіації, про теперешній стан проекту Закону України “Про медіацію”, розповіла про відмінність медіації від процедури врегулювання спору за участю судді.
Адвокат, медіатор, Голова комітету з питань медіації Тетяна Барабаш доповідала колегам про роль адвоката в медіації, про те, які техніки з арсеналу медіатора можуть  стати у пригоді адвокату у його професійній діяльності. Також Тетяна Барабаш у ході семінару розкрила питання особливостей роботи адвоката-медіатора та оформлення медіаційної угоди як цивільно-правового договору.
На завершення відбулася дискусійна  панель, на якій адвокати-медіатори, члени Комітету: член Ради адвокатів Одеської області  Катерина Кармазіна, заступник голови Комітету Світлана Сергєєва та секретар Комітету Ірина Сучілова поділилися з колегами власним досвідом роботи в якості адвоката-медіатора, визначили переваги набуття додаткових soft skills.
Семінар прохоив у теплій та дружній  атмосфері.
Дякуємо колегам за увагу до теми та чекаємо усіх на IV Всеукраїнському Форумі “Медіація і Право”, який відбудеться 1 червня 2018 року!
За новинами Комітету ви маєте можливість слідкувати також на офіційній сторінці в Фейсбук.
Світлана Сергєєва,
адвокат, медіатор,
 IMG_7093 IMG_7097 IMG_7100 IMG_7102IMG_7103