Асоціація адвокатів України оголошує про початок Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року – 2016”!

Асоціація адвокатів України оголошує про початок Всеукраїнського незалежного публічного конкурсу “Адвокат року – 2016”!

Мета проведення Конкурсу – обрати кращих представників адвокатури, які гідно захищають своїх клієнтів, отримали відповідний авторитет з боку суспільства та внесли певний вклад у розвиток інституту адвокатури України.

Конкурс є абсолютно безпрецедентним тому, що він є демократичним, прозорим, безкоштовним для усіх учасників!

Конкурс складається з 2-х етапів: on-line голосування та розгляд анкет номінантів Конкурсною комісією.

Звертаємо увагу, що в Конкурсі можуть приймати участь адвокати, які мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, стаж адвокатської діяльності яких не менш ніж 3 роки.

Перед on-line голосуванням, конкурсна Комісія перевіряє відповідність анкетних даних вимогам до учасників у Конкурсі. Після перевірки, номінанти розміщуються на сайті www.uaa.org.ua для проведення on-line голосування.

На другому етапі конкурсна Комісія обирає серед п’яти переможців on-line голосування – номінантів (адвокати фіналісти Конкурсу, що набрали найбільше голосів за on-line голосуванням) обирає одного переможця в кожній із запропонованих практик за підсумками набраних балів (рейтингове голосування).

Прийом заяв, анкет і підтверджуючих документів номінантів для участі в on-line голосуванні починається 01 вересня та закінчується 30 вересня 2016 року.

З 01 жовтня по15 жовтня 2016 року Конкурсна комісія за результатами аналізу заяв, анкет і підтверджуючих документів учасників здійснює допуск номінантів до on-line голосування.

on-line голосування починається 16 жовтня та закінчується 15 листопада 2016 року.

З 16 листопада до 30 листопада 2016 року Конкурсна комісія проводить засідання на якому затверджує результати on-line голосування, оприлюднює їх на сайті ААУ та приступає до визначення переможців Конкурсу.

З 01 грудня по 15 грудня 2016 року Конкурсна комісія визначає переможців у кожній з практик (Кримінальне право; Корпоративне право; Податкове право; Судова практика; Право інтелектуальної власності)

Адвокат, який отримав звання «АДВОКАТ РОКУ» публічно отримує приз (статуетка, кубок, тощо) та грамоту на урочистому заході, присвяченому підсумкам Конкурсу.

Результати Конкурсу оголошуються на урочистому заході, присвяченому підсумкам Конкурсу «АДВОКАТ РОКУ».

Чекаємо на Ваші анкети та активну участь у Конкурсі!

Звертаємо увагу адвокатів на те, що ААУ залишає за собою право змінювати зміст анкети та положення конкурсів з метою залучення більшої кількості адвокатів у заходах та оптимізації збору інформації. Тому, Ви маєте можливість надіслати свої пропозиції, зауваження, якщо такі є на електронну адресу: promova@uaa.org.ua, reiting@uaa.org.ua

Довідки за тел.: +380 (44) 491-69-71, +38(067) 327-53-32 e-mail: reiting@uaa.org.ua

ЗАЯВКА УЧАСНИКА КОНКУРСУ «АДВОКАТ РОКУ – 2016»(ЕЛЕКТРОННА)

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНКУРСУ «АДВОКАТ РОКУ – 2016»ДЛЯ РОЗГЛЯДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ (ЕЛЕКТРОННА)

АНКЕТА УЧАСНИКА КОНКУРСУ «АДВОКАТ РОКУ – 2016»ДЛЯ РОЗГЛЯДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ (XLS)

АНКЕТА ЧЛЕНА КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ (ЕЛЕКТРОННА)