Будьмо стриманими і толерантними!

 Рада адвокатів Одеської області вдячна усім колегам, які продемонстрували жвавий інтерес і свою небайдужість до життя спільноти, взявши активну участь у зборах 5 лютого по обранню делегатів на Конференцію, що має відбутися у цю суботу, 26 лютого 2022 року.

Нагадуємо, що кожен адвокат, який має більше п’яти років стажу в адвокатурі, наділений законним правом висувати свою кандидатуру на посаду голови Ради адвокатів Одеської області. 

Офіційний веб-сайт Ради адвокатів Одеської області, який інформує спільноту про діяльність Ради, анонсує заходи, висвітлює інші важливі події, нині  подає програми кандидатів, їх біографічні дані.

Веб-сайт  Ради адвокатів Одеської області – це офіційний веб-ресурс органу адвокатського самоврядування, а не особиста сторінка кандидата, на якій він може розміщувати свої домисли щодо інших кандидатів, чорнити їх у будь-який спосіб.

Це також не місце для порожніх баталій і з’ясування стосунків, тим більше – агітації чи політичних уподобань. Особливо тепер, коли в країні політична напруга і час вимагає від кожного з нас не розбрату, а злагоджених дій, миру, взаєморозуміння, компромісу.

26 лютого делегати Конференції нададуть свою оцінку програмам кандидатів, їх професійним і особистим якостям, здатністю відповідально і гідно представляти 3500 колектив освічених, цілеспрямованих і небайдужих людей. 

Адвокатура – це еліта юриспунденції, на рішення якої ніколи не впливала чужа воля, тим більше брудні PR-технології.

Ми чекаємо від учасників Конференції об’єктивності, конструктиву, єдності, взаємоповаги, спільного неупередженого погляду вперед.

Будьмо ж стриманими і толерантними, нехай розум переможе амбіції!

Олена Джабурія,

в.о. голови Ради адвокатів Одеської області.