До уваги адвокатів Одеської області, внесених до реєстру керівників стажування!

15 грудня 2016 року Радою адвокатів України було прийнято Рішення за № 287 «Про внесення та затвердження змін до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю».

Відповідно до зазначеного рішення встановлено, що:

«Не може бути керівником стажування адвокат, який не підвищує свою кваліфікацію відповідно до вимог, що встановлені Радою адвокатів України, або у встановлені строки не подав про це (підвищення своєї кваліфікації) відповідні підтверджуючі документи».

Також нагадуємо, що окрім питання з підвищення кваліфікації, адвокат, який бажає бути включеним до реєстру керівників стажування:

  1. повинен мати не менше п’яти років професійного стажу;
  2. не може бути керівником стажування адвокат, який мав дисциплінарне стягнення (за винятком попередження) протягом трьох років, що передують зверненню такого адвоката до ради адвокатів регіону для включення його до реєстру керівників стажування;
  3. не може бути керівником стажування адвокат, право на заняття адвокатською діяльністю якого зупинено або припинено.

Увага! Рада адвокатів Одеської області звертається до адвокатів, які включені до Реєстру керівників стажування Одеської області (ознайомитись з реєстром можна за наступним посиланням – http://unba.org.ua/internships/lawyers-trained-leaders) та не виконали свій обов’язок із підвищення кваліфікації за період 2013-2015 років і не подали до Ради адвокатів Одеської області картку обліку залікових балів НЕГАЙНО надати до Ради адвокатів Одеської  області документ, що підтверджує підвищення кваліфікації (картка обліку залікових балів або копія свідоцтва про підвищення кваліфікації адвоката за період 2013-2015 років)!

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: особи, які до 18 січня 2017 року не нададуть картки обліку залікових балів, будуть виключені з реєстру адвокатів-керівників стажування Одеської області!

Рада адвокатів Одеської області.