До уваги медіаторів та юристів-медіаторів! Є можливість взяти участь у семінарі на тему: «Підвищення кваліфікації з медіації: детальне з’ясування інтересів і поводження зі складними ситуаціями»(27-28 жовтня 2017 року; місто Одеса)  

Українська академія медіації повідомляє, що з 27 по 28 жовтня 2017 року в рамках українсько-німецького проекту «Правник-медіатор» відбудеться семінар на тему «Підвищення кваліфікації з медіації: детальне з’ясування інтересів і поводження зі складними ситуаціями».

Центральний потенціал медіації полягає в чіткому з’ясуванні того, що дійсно важливо учасникам конфлікту. Цим медіація відрізняється від майже всіх інших підходів до врегулювання конфлікту. Детальне напрацювання інтересів і потреб учасників конфлікту виконує численні функції в рамках його врегулювання,  наприклад:

– шляхом з’ясування інтересів і потреб на процесуальному рівні створити базу для спільного опрацювання конфлікту і пошуку рішень;

– відкрити простір для аргументованого дискурсу;

– зробити в учасників можливою готовність змінити точку зору і шукати нові рішення;

– сприяти взаємному розумінню і прийняттю того, що дійсно важливо іншим;

– розробити основні критерії для оцінки варіантів рішень;

– підтримати подорож кожного учасника конфлікту до себе самого: чітке розуміння власних інтересів і потреб – це вагома передумова, щоб побачити інших по-інакшому;

– шляхом постійного врахування інтересів і потреб, як на процесуальному рівні, так і на рівні змісту, полегшити взаємне розуміння.

Основні теми семінару:

– інтенсивне тренування центральних технік комунікації: перефразування, системні прийоми постановки питань і поєднання;

– взаємне перефразування для забезпечення розуміння один одного;

– з’ясування інтересів і потреб, як на процесуальному рівні, так і на рівні змісту;

– візуалізація інтересів і потреб;

– питання для підтримки визначення інтересів;

– важливе значення почуттів для з’ясування інтересів;

– поводження з емоціями і власними зразками конфліктів;

– розвиток варіантів дій на основі конкретних випадків;

– застосування медіаційних компетентностей у щоденній практиці учасників.

Семінар має на меті дати учасникам поглиблений огляд цікавих моментів і фаз медіації,  під час яких, шляхом  з’ясування  інтересів і потреб, в учасників щось міняється і відкриваються нові точки зору. Йдеться також про те, щоб стати більш впевненим у розпізнанні,  напрацюванні і формулюванні інтересів і потреб (як на процесуальному рівні, так і на рівні змісту) і цим самим сприяти подальшому розвитку власних медіаційних навиків.

Учасники семінару отримують більшу впевненість у поводженні зі складними ситуаціями і вчаться, яка повинна бути підготовка і, які прийоми комунікації допоможуть дієво позиціонувати теми.

Оскільки, як медіатори, так і юристи у своєму повсякденному професійному житті і в своїх різноманітних робочих ситуаціях щодня конфронтують з ситуаціями-викликами, у яких медіаційна і комунікаційна компетентність надзвичайно допомагає, підтримує і приносить користь, цей семінар присвячений інтенсивній роботі з розширення вже здобутих медіаційних компетенцій і особливо тому, як їх успішно інтегрувати в щоденну роботу. Цим самим семінар також показує, як розширення комунікаційних компетенцій значно підвищує дієвість власної фахової експертизи.

Тренери семінару: медіатори Німецької адвокатської академії (DAA) – Штефан Кессен та Беате Фоскамп.

Тривалість семінару – 2 дні.

Учасники отримують відповідний сертифікат (загальна кількість годин – 15).

Час проведення – 27 жовтня 2017 року з 9:00 до 18:30 та 28 жовтня 2017 року 9:00 до 18:00.

Місце проведення – м. Одеса, конференц-зал готелю «Gagarinn» (вул. Гагарінське плато, 5Б).

Вартість участі у семінарі складає 7500 грн., яку необхідно внести до 01 жовтня 2017 року але в будь-якому випадку не пізніше 10 жовтня 2017 року. Для членів та партнерів УАМ вартість складає 7000 грн.. При сплаті після 01 жовтня 2017, але не пізніше 10 жовтня року, вартість складає 7500грн.. 

Вартість участі у семінарі включає усі необхідні текстові матеріали, а також організацію і проведення німецько- українського перекладу та кава-брейків  під час кожного дня занять. Всі учасники отримують відповідний сертифікат.

Кошти на проживання та проїзд не покриваються.

До 01 жовтня 2017 року необхідно надіслати заявку на участь у семінарі на електрону пошту УАМ:info@mediation.ua або заповнити наступну реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSds5le_8J0thhL6GFdYh8VCAoKTuyom2PfOeKCMJQiIi2o1AA/viewform

 При заповнені заяви необхідно вказати: ПІБ, телефон та e-mail, місце роботи, місце отримання кваліфікації медіатора із зазначенням кількості годин.

Кількість місць обмежена.

За детальною інформацією звертатись: тел. (048)722-01-82; моб. (063)119-54-90;

контактна особа – Анна Головач.