До уваги зацікавлених: вже визначені експерти програми «Адвокат майбутнього»

Програма «Адвокат майбутнього» підсилює свої позиції досвідченими експертами адвокатури України, серед яких:

Сергій Гончаренко, адвокат, кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри прав людини, міжнародного та Європейського права Академії адвокатури України, Заслужений юрист України;
Ольга Жуковська, адвокат, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, член Апеляційного комітету UEFA, віце-президент Спілки адвокатів України;
Дмитро Кухнюк, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ ім. Т. Шевченка, керуючий партнер Адвокатського об’єднання ,,Мельник, Кухнюк і Партнери’’;
Володимир Сущенко, кандидат юридичних наук, доцент факультету правничих наук НУ ,,Києво-Могилянська академія’’, виконавчий директор Центру дослідження проблем верховенства права, Заслужений юрист України;
Олександра Яновська, доктор юридичних наук, професор кафедри правосуддя КНУ ім. Т. Шевченка, суддя ad hoc ЄСПЛ.

Кожний з експертів буде супроводжувати навчальні модулі, залучатися до розробки програми та зможе привнести свій досвід та знання в реалізацію програми.

Також активну участь у наповненні програми буде брати Андрій Костін, адвокат, заступник голови Ради адвокатів Одеської області.

Андрій Костін вважає, що одне із головних завдань цієї Програми — нагадати адвокатам про те, що справжній адвокат виконує велику суспільну функцію захисника прав і свобод людини. Завдяки Програмі він вбачає можливість донести до активних колег думки про місце і роль, яку повинен відігравати адвокат і адвокатура у демократичному суспільстві. Окрім представництва клієнта у конкретній справі, адвокати також захищають права людини загалом. На його переконання, адвокати повинні пам’ятати про правозахисну функцію своєї професійної діяльності, адже саме вони добиваються змін у судовій практиці і, як наслідок, змін у законодавстві.

***Нагадуємо, що Програма ,,Адвокат майбутнього’’ реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту ,,Доступна та якісна правова допомога в Україні’’, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Серед ключових модулів програми ,,Адвокат майбутнього’’ — робота з клієнтом, взаємодія з колегами — процесуальними опонентами в суді, комунікація та професійна відповідальність у юридичному співтоваристві, а також зв’язки з громадськістю та медіа. Навчання буде безкоштовним для всіх адвокатів, які пройдуть конкурсний відбір.

Учасниками програми зможуть стати адвокати з усієї України, які мають стаж адвокатської діяльності більше двох років, здійснюють активну громадську діяльність, були залучені до процесів покращення надання правничої допомоги, мають власне бачення та ідеї щодо реформ у сфері правосуддя й готові працювати над вдосконаленням правової системи країни.

Відбір учасників проводитиметься шляхом анкетування та, за необхідності, інтерв’ю. Заявки для участі в першому пілотному проекті приймаються до 9 грудня 2016 року включно. Старт навчання заплановано на лютий 2017 року та проходитиме у чотирьох містах країни — Києві, Львові, Одесі та Харкові.

Заповнити заявку та дізнатися більше про програму – http://tomorrowslawyer.org/