До уваги адвокатів!

Відповідно до ст. 54 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», з’їзд адвокатів України прийняв рішення про сплату щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Відповідно до ст. 21 вказаного Закону, адвокат зобов’язаний виконувати рішення органів адвокатського самоврядування, які відповідно до ст. 57 Закону,  є обов’язковими для виконання всіма адвокатами України.

Рада адвокатів України щорічно приймає рішення про необхідність сплати адвокатами України щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, визначаючи кінцевий термін їх сплати 31 січня поточного року.

На жаль, окремі адвокати, нехтуючи своїми обов’язками, не виконують приписів Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та несвоєчасно, а іноді із запізненням на 2, 3, 5 років, не сплачують зазначені платежі.

Рада адвокатів Одеської області вже направила до КДКА Одеської області список адвокатів із 32 осіб, які є боржниками по сплаті членських внесків та відносно яких може бути прийняте відповідне рішення про притягнення їх до дисциплінарної відповідальності.

Крім того, Рада адвокатів Одеської області вирішила також направити до КДКА Одеської області додатковий список адвокатів із майже 70-и осіб, які є боржниками по сплаті членських внесків (список надається).

Пропонуємо адвокатам, які включені до цього списку, у короткий термін погасити заборгованість та уникнути дисциплінарної відповідальності!

Рада адвокатів Одеської області.

список адвокатів-боржників

ббббббб