«Етика адвоката та етика медіатора: як віднайти баланс?» 

Захід стане майданчиком для обговорення етичних тонкощів суміщення ролей адвоката та медіатора. Під час заходу розберемося з правовим та етичним підґрунтям для виконання адвокатом функції медіатора, поговоримо про можливий конфлікт інтересів та інші етичні  виклики.
Вебінар складатиметься з практико-орієнтованих доповідей німецького та українського експертів, що створять підґрунтя для подальшого обміну досвідом  та обговорення між усіма учасниками.
 
Модератор:
Світлана Сергєєва, адвокат, медіатор, заступник голови комітету з питань медіації Ради адвокатів Одеської області,  координатор Комітету з медіації Асоціації правників України, голова Адвокатського об’єднання «Юридичне бюро Сергєєвих», віце-президент Української академії медіації. 
Спікери:
Інгрід Хьонлінгер, адвокат, медіатор, член Комітету Федеральної палати адвокатів з питань позасудового вирішення спорів.
Луіза Романадзе, адвокат, медіатор, член Комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України, президент Української академії медіації.
 
Цільова аудиторія: адвокати, медіатори та всі хто цікавиться нюансами медіаційної діяльності.
Організатори заходу: Українська академія медіації у партнерстві з Комітетом з питань медіації Ради адвокатів Одеської області та комітетом з медіації Асоціації правників України області за підтримки Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ). Фонд IRZ з 1992 року за дорученням Федерального уряду підтримує в партнерських країнах реформи в галузі права та юстиції.
Дата проведення: 26.11.2020 р.
Час проведення: 10:00-13:00
Місце проведення: онлайн-платформа ZOOM. Посилання буде надіслано напередодні заходу всім, хто зареєструвався.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/H6vZ1F4J6f7uF54W7 .
Під час заходу здійснюватиметься синхронний переклад з німецької мови.
УЧАСТЬ БЕЗОПЛАТНА!