Голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз та заступник голови Ради Андрій Костін були запрошені до участі у презентації результатів пілотного проекту “Електронний суд”

Метою пілотного проекту “Електронний суд”, презентація якого відбулася 18 липня 2016 року в Одесі, є забезпечення обміну документами в електронному вигляді між судом та сторонами процесу, судом та іншими органами державної влади, а також між судами.

Проект скерований на сприяння поступовому переходу документообігу суду в безпаперовий електронний формат, прискорення проходження справ та обміну інформацією в суді. Також проект дозволяє виявити усі організаційно-правові перешкоди у впровадженні автоматизованого безпаперового документообігу в державі та виробити механізми їхнього усунення, а також оцінити потенційну економію фінансових та часових витрат в результаті переходу судів на безпаперовий документообіг.

У заході взяли участь Богдан Моніч, заступник Голови Ради суддів України; Ігор Бенедисюк, Голова Вищої ради юстиції; Зеновій Холоднюк, Голова Державної судової адміністрації України; Сергій Шкляр, заступник Міністра юстиції України; Наталія Шукліна, проректор Національної школи суддів України; Девід Вон, керівник проекту USAID “Справедливе правосуддя”.

У рамках пілотного проекту у трьох судах Одещини – Київському районному суді міста Одеси, Овідіопольському районному суді Одеської області та в Апеляційному суді Одеської області – коштом  USAID придбано і встановлено відповідне комп’ютерне обладнання, зокрема, комп’ютери, сервери та швидкісні сканери.