Інформація про зміни у складі Комітету по роботі з молодими адвокатами Ради адвокатів Одеської області

19 вересня 2018  року на засіданні Ради адвокатів Одеської області був змінений склад керівництва Комітету по роботі з молодими адвокатами. Головою Комітету був призначений адвокат Костюк Юрій Дмитрович; заступником голови Комітету стала адвокат Гроза Ірина Валентинівна, яка є випускницею програми «Адвокат Майбутнього»; секретарем Комітету став Дяченко Віталій Олександрович.

12 жовтня 2018 року відбулося перше засідання Комітету по роботі з молодими адвокатами. На засіданні були розглянуті та затверджені питання складу, структури Комітету, напрацьовані завдання для подальшої роботи та план заходів на найближчий період.

Під час засідання було обговорено питання необхідності розробки методичних рекомендацій по роботі з молодими адвокатами, прийнято положення про правила роботи Комітету та умови прийняття адвокатів до складу Комітету. З ініціативою розробки проектів зазначених документів виступив член Комітету адвокат Перов А.П.

Також на засіданні Комітету було прийняте рішення щодо подальшої взаємодії з іншими Комітетами Ради адвокатів Одеської області та було опрацьовано коло актуальних  питань і тем тренінгів та семінарів для молодих адвокатів із залученням до співпраці адвокатів та інших спеціалістів.