Історія від адвоката: Ваш досвід на сторінках книги (конкурс)

Ви пам’ятаєте,  як ще в студентські роки захоплювалися судовими промовами та історіями Ціцерона, Плєвако чи Коні?

Головне, що об’єднує цих майстрів слова, — навіть буденна справа може стати знаковою історією для захисника в кримінальному процесі. Чи не кожен адвокат на професійному шляху зіштовхується з нестандартними історіями та ситуаціями, які потребують неформального підходу та креативу.  Саме такі історії і формують адвокатуру, стають фаховим спадком.

Асоціація адвокатів України, Адвокатське об’єднання «Barristers» та Видання «Юридична практика» започаткували проект, покликаний зафіксувати кращі історії української адвокатури у збірці Історії адвоката.

Це буде перша в Україні книга, яка розповість про адвоката не лише як про професіонала, а як і про неординарну особистість.

Учасники конкурсу можуть розповісти про свій шлях становлення, поділитися цікавим досвідом, нестандартним підходом до вирішення справ, приголомшливими ситуаціями на шляху боротьби за справедливість, розвіяти міфи про професію та відкрити секрети успіху.

Ваша історія може увійти до книги вже цього року.

Долучитися до проекту дуже просто. Якщо Ви адвокат і хочете поділитися цікавою історією зі своєї практики — до 31 жовтня 2019 року викладіть свою розповідь на папері (до 2 сторінок — шрифт Times New Roman 12, до 12000 знаків з відступами) та направте на нашу електронну скриньку: pr@uaa.org.ua.

Кращі з надісланих історій за результатами конкурсного відбору наприкінці року будуть надруковані.

Участь у конкурсі безоплатна.

Більше інформації про проект на сайті: https://bitly.su/mEWF

З питань участі у конкурсі: керівник проекту Наталія Журавльова

тел.моб.:+38(067) 239 86 90, +38(067) 343 34 07

e-mail: zhuravleva@uaa.org.ua, pr@uaa.org.ua

forum_479_45629457