Команда міжнародного проекту «СУД, ГРОМАДЯНИ, СУСПІЛЬСТВО, ДЕРЖАВА: СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ ЗМІН» провела зустріч у Раді адвокатів Одеської області

Робота в межах міжнародного проекту «СУД, ГРОМАДЯНИ, СУСПІЛЬСТВО, ДЕРЖАВА: СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ ЗМІН» триває. В першій половині дня 17 травня 2019 року міжнародні експерти з питань адміністрування судів Саймон Ван Дер Шенк та Естер де Рой відвідали з робочим візитом Раду адвокатів Одеської області.

У зустрічі з міжнародними експертами взяли участь представники адвокатури Одеської області Йосип БронзАндрій КостінОлександр КозловДенис ПономаренкоВіталій ЧеркесОлександр МуконінВадим Семенов, а також суддя-спікер Одеського апеляційного суду Олег Копіца та суддя Малиновського районного суду м. Одеси Олександр Гарський.

Під час робочої зустрічі були обговорені наявні напрацювання в межах одного з напрямів проекту – «Правил організації ефективного кримінального судочинства».

Міжнародні експерти зауважили, що саме природа розроблених Правил є одним з ключових питань, на якому, найперше, необхідно зосередити основну увагу.

Представники адвокатури виступили з пропозиціями щодо окремих положень проекту Правил та запропонували свої редакційні зміни та уточнення до нього.

Наприкінці зустрічі учасники домовились про алгоритм подальших дій в межах  проекту, скерованих на вдосконалення наявних напрацювань та їх подальшу імплементацію.

р