Марину Анатоліївну Тулякову висунуто кандидатом на посаду Голови Ради адвокатів Одеської області

26 лютого 2022 року відбудеться Звітно-виборна конференція Ради адвокатів Одеської області.                        *****

На засіданні Адвокатської компанії «Полонський і Партнери» було прийнято рішення про висунення як кандидата на посаду Голови Ради адвокатів Одеської області – Президента, партнера Адвокатської компанії «Полонський і Партнери», Голову дисциплінарної палати КДКА Одеської області  – Марину Тулякову.

Надаємо для ознайомлення резюме Тулякової Марини.

  • Тулякова Марина Анатоліївна розпочала свою професійну діяльність адвоката у 1985 році після закінчення юридичного факультету Одеського державного університету ім. І.І. Мечнікова.
  • З 1985 р. по 1990р. працювала у юридичній консультації Київського району м. Одеси. У 1990 році з групою адвокатів – Бронзом Й.Л., Полонським Ю.М. та Яковлевим Ю.В. створила першу на теренах СРСР Адвокатську компанію «Полонський і Партнери».
  • З 1991р. була обрана членом Одеського відділення Спілки адвокатів України. У 1993 р.- 1995 р. входила до складу групи адвокатів по розробці проекту про внесення змін та доповнень до Закону України «Про адвокатуру».
  • Протягом тривалого часу Тулякова М.А. була викладачем курсів з підвищення кваліфікації адвокатів при Президії колегії адвокатів м. Одеси та членом атестаційної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.
  • З 2006 року по 2010 рік була депутатом Одеської міської Ради 5 скликання.
  • З 2012 року по теперішній час Тулякова М.А. є Головою дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.
  • У 2019 року обрана президентом Адвокатської компанії «Полонський і Партнери».
  • Тулякова Марина Анатоліївна – неодноразово нагороджувалась почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації та Одеської обласної ради народних депутатів, нагороджена почесними відзнаками Одеського міського голови «Подяка» (2008 рік) та «Знак пошани» (2010 рік), почесною грамотою Національного університету «Одеська юридична академія» (2011 рік), має відзнаку Одеської обласної колегії адвокатів за № 14 «Почесний адвокат» та відзнаку Святої мучениці Тетяни.
  • У 2008 та 2009 роках нагороджувалась дипломами Спілки адвокатів України «Адвокат – громадський діяч року» та «Адвокат року» (2013 рік). У 2009 році нагороджена Подякою Вищої Ради юстиції. У 2010 році Тулякову Марину Анатоліївну було нагороджено міжнародним «Орденом Королеви Анни «Честь Вітчизни»».
  • У 2020 році Національна асоціація адвокатів України нагородила Тулякову Марину Анатоліївну Орденом «Видатний адвокат України»..