На адресу Ради адвокатів Одеської області надійшла добра звістка: голову та членів Комітету конституційного правосуддя та прав людини к.ю.н. ДмитраТерлецького, к.ю.н. Альберта Єзерова та д.ю.н. Мар’яну Афанасьєву обрано до складу Комітету з питань верховенства права при Національній асоціації адвокатів України

Також Альберта Єзерова обрано на посаду заступника голови Комітету з питань верховенства права при Національній асоціації адвокатів України.

Вітаємо колег із визнанням їх високої фахової підготовки та авторитету серед адвокатського товариства держави! Бажаємо успіхів у роботі та гідного представлення адвокатів міста Одеси та Одеської області у складі Комітету з питань верховенства права.

Комітет із питань верховенства права є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, утвореним при Національній асоціації адвокатів України з метою поширення європейського розуміння верховенства права як фундаментальної суспільної цінності та основи конституційного порядку, привнесення в українську адвокатуру та правосуддя сучасних підходів до його розуміння та практичного застосування; сприяння підвищенню кваліфікації адвокатів у сфері конституційно-правового регулювання тощо.

 эзеров эээээ