Одеські адвокати взяли активну участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Судова реформа. Нові можливості для юридичної спільноти» (місто Одеса, 24 листопада 2016 року)

Асоціація правників України спільно з Проектом Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (ВККС) провели засідання «круглого столу», провідною метою якого стало обговорення можливостей, які відкриваються перед правничою спільнотою у світлі судової реформи та очікуваних інституційних змін, зокрема, конкурсного відбору суддів до Верховного Суду.

Відкриваючи засідання, Президент АПУ Денис Бугай  привернув увагу учасників до актуальної статистики ВККС. Так, станом на ранок 24 листопада 2016 року надійшло 1270  електронних заявок від бажаючих стати суддею Верховного Суду. При цьому 23% з них – від адвокатів,  15% – від кандидатів із сукупним стажем роботи.

-Приємно відзначати, що з кожним днем відсоток адвокатів зростав. Ми будемо слідкувати за проведенням конкурсу та забезпечуватимемо інформаційний супровід усіх стадій процесу, – зазначив Денис Бугай.

Учасники заходу, серед яких були одеські адвокати, мали нагоду поділитися своїми очікуваннями щодо роботи нового Верховного Суду та вислухати думки колег.

Участь у “круглому столі” взяли Йосип Бронз, голова Ради адвокатів Одеської області; Андрій Костін, заступник голови Ради адвокатів Одеської області (АК «Право»); Юрій Сергєєв, к.ю.н., адвокат, керуючий партнер Юридичного бюро Сергєєвих, голова Відділення АПУ в Одеській області; Артем Волков, голова Комітету АПУ з транспортного права, адвокат, керівник практики морського права ЮФ «АНК» та інші висококваліфіковані фахівці.

Також під час засідання “круглого столу” була порушена тема діяльності Громадської ради доброчесності. Напередодні відбулося її перше засідання, на якому було затверджено Регламент Ради, обрано координаторів та персональний склад колегій.

Під час роботи засідання Денис Бугай також презентував навчальну програму «Адвокат майбутнього» та відповів на запитання колег щодо принципів відбору  учасників та організації навчальних модулів програми.

“Круглий стіл” відбувся в межах проекту «Сприяння судовій реформі. Відбір суддів Верховного Суду».

1-1 2-2
4-4 3-3
5-5