Адвокати Одещини взяли активну участь в організації та в роботі ІІ Південноукраїнського форуму Асоціації правників України

9 вересня 2016 року в Одесі відбувся ІІ Південноукраїнський форум, організований Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація правників України» (президент – Денис Бугай), в якому взяли участь понад 150 учасників з усієї України, серед яких були і члени Ради адвокатів Одеської області.

Форум стартував минулого року як регіональний захід, який мав на меті об’єднати правників регіону та зосередитися на тих галузях, які складають специфіку їх юридичної практики.

Цьогорічні чотири сесії форуму красномовно довели доцільність проведення таких заходів, адже лише спільними зусиллями, говорили учасники заходу, адвокати зможуть домогтися незалежності в професії та в реалізації своїх прав, у тому числі й на участь у роботі органів адвокатського самоврядування.

Робоча частина форуму розпочалася обговоренням очікуваних змін до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та процесу проходження судової реформи.

Голова Ради адвокатів Одеської області Йосиф Бронз у своєму виступі зупинився на необхідності передбачення більшої свободи для регіональної адвокатури в системі самоврядування.

Про специфіку юридичної практики регіону та розвиток нових практик йшлося у виступах заступника голови Ради адвокатів Одеської області Андрія Костіна та керуючого партнера ЮФ «АНК» Андрія Кіфака.

Під час роботи форуму його учасники зупинялися на проблемах в реалізації прав та гарантій адвокатської діяльності, на питанні змін у дисциплінарній відповідальності суддів, на питаннях розвитку суддівського самоврядування в Україні тощо.

Специфіку Одеського регіону – морське право – представляли Артем Волков, голова Комітету АПУ з транспортного права, керівник практики морського права ЮФ «АНК», Юрій Сергєєв, голова відділення АПУ в Одеській області, керуючий партнер Юридичного бюро Сергєєвих, Євген Сукачов, старший партнер Black Sea Law Company та Андрій Перепелиця, старший юрист ТОВ «Міжнародна юридична служба «Interlegal».

Модерував сесію Андрій Селютін, заступник голови Комітету АПУ з транспортного права, голова Південноукраїнської філії АО Arzinger.

Серед тих, хто представляв на форумі найцікавіші зміни в судовій практиці, був Олександр Байдерін, керуючий партнер Юридичної компанії CLS.

Нова для форуму сесія – «Нові практики – нові галактики» показала, що ринок юридичних послуг змінюється, відкриваючи нові можливості для спеціалістів, зокрема, у захисті прав споживачів ІТ-послуг,  приватних медичних послуг тощо.

Були також представлені європейські стандарти ведення гендерної політики в Україні та перспективи юридичного гендерного аналізу, обговорені інші важливі теми.

f
f-1 f-2
f-3 f-0
f-5 f-4