Під час урочистостей, присвячених святкуванню 30-ї річниці Незалежності України, в Одеському національному академічному театрі опери та балету вітали нових Почесних громадян Одеської області, серед яких – голова Ради адвокатів Одеської області, заслужений юрист України Йосип Львович Бронз!

Рішення про присвоєння Почесних звань були прийняті під час сесії Одеської обласної ради у червні. У залі ж одеської опери зібралися керівники міста і області, обласних відділень силових структур, а також військові, представники духовенства та активної громадськості регіону. 

«Вважаю, що сьогодні в цій залі зібралися однодумці, які колись прийняли рішення бути небайдужими і свідомими, мислити стратегічно і робити зміни власноруч, рухати цю країну вперед і захоплюватися її успіхам, — підкреслив голова Одеської обласної ради Григорій Діденко. — Разом ми щодня докладаємо зусиль для того, щоб Україна була незалежною і активно розвивалася як правова європейська держава, щоб Одещина була успішною та процвітаючою. Нехай ця визначна дата надихне нас всіх на нові цілі та звершення!».

Також на сцені він привітав  і вручив належні регалії новим Почесним громадянам Одеської області, серед яких – наш лідер – голова Ради адвокатів Одеської області, заслужений юрист України Йосип Львович Бронз.

Адвокатська спільнота області вітає свого лідера із високою відзнакою!