Помер Олег Іванович Спину…

З глибоким сумом сповіщаємо, що 1 листопада 2021 року на 58-му році життя помер перший голова Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Одеської області (21.03.2014 – 05.04.2015), член ГО “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, адвокат, який співпрацював з системою надання безоплатної правової допомоги з початку її функціонування, справжній фахівець своєї справи  та світла людина Олег Іванович Спину.

За свого життя Олег Іванович чесно і гідно ніс високе звання адвоката, активно популяризував адвокатську професію, став засновником і модератором численних професійних груп у соціальних мережах  для обміну досвідом, ніколи не відмовляв у слушній пораді молодому поколінню юристів та вже досвідченим колегам.

По собі Олег Іванович залишив світлу вічну память! Його раптово перерваний політ – невимовне горе і важка втрата не лише для  дружини Наталії та дочки Даші, але й для всієї  адвокатської спільноти.

*** Прощання з Олегом Івановичем пройде 5 листопада 2021 року о 17.40 біля крематорію на Таїровському цвинтарі.

Для тих, хто має можливість і  бажання допомогти родині нашого колеги, залишаємо номер банківської карти для переказів: 5168 7453 0286 0405.