Помер Юрій Моєсейович Полонський…

Сьогодні, 20 травня 2023 року, на 76-ому році життя перестало битися серце відомого адвоката, Заслуженого юриста України, нашого колеги, друга, вчителя, наставника Юрія Моєсейовича Полонського…

Юрій Моєсейович у 1973 році закінчив Азербайджанський державний університет в місті Баку, переїхав до Одеси, де був прийнятий до Одеської обласної колегії адвокатів.
Починаючи з 1973 року і впродовж 17 наступних років працював у юридичній консультації Київського району міста Одеси.

У 1990 році обирався членом Президії Одеської обласної колегії адвокатів. Брав активну участь у створенні Спілки адвокатів України.

Ю.М. Полонський став одним із засновників першої на теренах Союзу адвокатської компанії, яка була створена за принципом об’єднання. Починаючи з 1995 року, таке об’єднання носить назву Адвокатська компанія «Полонський і Партнери» і відоме в усьому світі. З 1995 року Юрій Моєсейович був її Президентом.

Виконував на громадських засадах обов’язки голови Комітету із правил адвокатської етики та судової промови Ради адвокатів Одеської області. Член Президії Одеської обласної Колегії адвокатів, очолював дисциплінарну палату кваліфкаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області.

З 2012 по 2017 рік обирався членом Ради адвокатів України від Одеської області.
Викладав адвокатську етику на курсах при Одеській обласній колегії адвокатів для юристів, які готуються складати адвокатський іспит. Для багатьох майбутніх адвокатів він став учителем і мудрим наставником.

У 1997 році Указом Президента України Полонському Ю.М. присвоєно звання «Заслужений юрист України».

Нагороджений Почесним знаком та дипломом «За відзнаку особистого внеску в діяльність зі створення, становлення і розвитку Спілки адвокатів України, активної участі в демократичному реформуванні адвокатури».

До кінця відданий справі життя – адвокатурі, Юрій Моєсейович був образчиком порядності, принциповості і людської гідності.

Щиро розділяємо тяжку непоправну втрату з родиною небіжчика, з усіма, хто знав його і поважав.

Мир і спокій Вашій душі…

Земля пухом…

Завжди згадуватимемо Вас із повагою і вдячністю…

*

Рада адвокатів Одеської області

КДКА Одеської області

Одеська обласна Колегія адвокатів.