Представники Ради адвокатів Одеської області взяли участь в урочистому відкритті правового клубу «PRAVOkator»

21 травня в Одесі, на Великій Арнаутській, 61, гостинно відкрив двері правовий клуб «PRAVOkator».  У церемонії відкриття цього  закладу взяли участь міністр юстиції України Павло Петренко і Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

До урочистої презентації клубу та обговорення спільних заходів активно долучилися представники Ради адвокатів Одеської області – голова Ради Йосип, заступник голови Ради Андрій Костін, голови комітетів Ради Тетяна Барабаш та Олександр Байдерін.

«PRAVOkator» – це заклад нового формату, який забезпечить подальший розвиток системи надання правової допомоги громадянам. Завдячуючи відкриттю цього клубу, мешканці південних регіонів України отримають кращий доступ до якісної первинної і вторинної правової допомоги, а професійна юридична спільнота – додатковий майданчик, де зможуть обговорюватися питання об’єднання зусиль для захисту прав громадян.

«PRAVOkator» – це сучасний високотехнологічний центр комунікації, який координується державою завдяки міжнародної фінансової допомоги.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз, який зазначив, що підвищення рівня якості правової допомоги є нагальною сучасною потребою з огляду на зростання кількості адвокатської спільноти. Крім того, Йосип Львович привітав спільні зусилля з об’єднання правничої спільноти в межах майданчику клубу «PRAVOkator».

Олександр Байдерін,

адвокат, голова Комітету з господарського права і процессу Ради адвокатів Одеської області.

12 3