Привітання з Різдвяними і Новорічними святами!

Шановні друзі, колеги!

Минає рік, який був не простим для кожного із нас і для нашої адвокатської спільноти в цілому.

Давайте підіб’ємо підсумки 2017-го,  привітаємо свої успіхи, проаналізуємо невдачі. Так, були проблеми, але вистачало й приємних подій.

Ми вже маємо власний дім на Жуковського, 14, де самі собі господарі, де для кожного адвоката відкриті двері. Ми стали єдиною родиною, адже завжди можемо розраховувати на підтримку співтовариства, завжди будемо почутими.

Ми впродовж року, який минає, багато працювали, багато вчилися, думали, приймали рішення. Відрадно те, що Рада поповнилася десятками нових членів, а відтак – наша адвокатська спільнота що з роком стає міцнішою.

Добрим словом неодмінно згадаймо тих, хто цього року пішов в інші світи, сердечно побажаймо міцного здоров’я та довгих щасливих літ тим, хто прийшов до нас: діти, онуки, правнуки. У них – наша велика сила, для них – усі наші старання.

Це – життя, єдине і неповторне. Тож цінуймо кожну його хвилину, свою родину, поважаймо гарні стосунки, роботу, колег. Щоб дрібниці життя не приносили нам розчарувань, а робили мудрішими, кращими.

Нехай передсвяткові клопоти кожному із Вас, шановні, подарують добру надію. А новий 2018-ий рік – принесе вдачу й нові сили для важливих справ, для яскравих вражень, позитивних емоцій і неймовірних можливостей.

З Різдвяними святами і з наступаючим Новим роком!

Йосип Бронз,

голова Ради адвокатів Одеської області.

Андрій Костін,

заступник голови Ради адвокатів Одеської області.

images (1)