Продовжують надходити привітання на адресу Голови Ради адвокатів Одеської області Йосипа Львовича Бронза з нагоди 80-річчя з дня народження та вручення ювіляру ордена «За заслуги» II ступеня

Шановний Йосипе Львовичу!

Від імені Національної асоціації адвокатів України та мене особисто прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Бажаю Вам міцного здоров’я на довгі роки, добробуту, реалізації планів і здійснення мрій, оптимістичного погляду у майбутнє, розуміння та підтримки колег, близьких і рідних людей.

Нехай подальші успіхи у професійній діяльності щедро поповнюються здобутками у царині відданого служіння закону.

Зичу Вам радості, щастя, удачі та душевного спокою.

Хай доля завжди оберігає Вашу родину, даруючи благополуччя та людську шану.

З повагою та найкращими побажаннями

Голова Національної асоціації адвокатів України,

Ради адвокатів України

Лідія Ізовітова.

*****

Шановний Йосипе Львовичу!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого 80-річчя!

Ви є одним із найвідоміших та авторитетних адвокатів не тільки в Одесі, а й у всій країні. Приємно відзначити Ваше відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків та Вашу принциповість у вирішенні важливих правових питань. Ви не тільки реалізували себе як успішний адвокат, а і як керівник органів адвокатського самоврядування.

Ваш життєвий шлях, невтомна адвокатська діяльність, енергійність та наполегливість у досягненні мети є гідним зразком вірного служіння принципам верховенства права.

Нехай же Ваша плідна праця, шановний Йосипе Львовичу, і надалі буде щедрою на життєдайні плоди, а на творчі задуми та плани завжди очікує успіх.

Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищають Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами років.

Міцного Вам здоров’я, людського щастя, миру та благополуччя!

З повагою, Президент Всесвітнього юридичного альянсу,

Президент Всесвітнього конгресу українських юристів,

Почесний Голова Союзу юристів України

Валерій Євдокимов.

*****

Вельмишановний Йосипе Львовичу!

Вытаємо Вас, метра вітчизняної адвокатури, зі славним ювілеєм! Бажаємо довголіття,  і ще довго-довго залишатися у лавах адвокатів.

З повагою,

Рада адвокатів міста Києва.

*****

Шановний Йосипе Львовичу!

Прийміть найщиріші вітання з днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень!

Бажаю Вам завжди відчувати підтримку рідних людей та розуміння колег, а негараздів та непорозумінь не знати. Нехай здійсняться всі Ваші добрі задуми і справи.

З повагою,

Керуючий партнер Адвокатського об’єднання  «Адвокатська фірма «Мороз і Партнери» С.В. Мороз (місто Харків).

*****

Дорогой  Иосиф Львович!

От имени квалификационно-дисциплинарной комиссии Донецкой области сердечно поздравляем Вас с юбилеем и высокой  правительственной наградой.

Как выдающийся адвокат Украины Вы известны широкой юридической общественностикак в нашей стране, так и за ее пределами. Вы – гордость и честь современной  украинской адвокатуры. Ваш вклад в создание новой демократической адвокатуры неоценим.

Желаем крепкого здоровья, благополуччя и дальнейшей плодотворной работы!

С искренним уважением

Анатолий Никифорович Батченко и колектив КДКА Донецкой области.

*****

Шановний Йосипе Львовичу!

Сердечно вітаю Вас з днем народження!

Нехай у Вашому житті завжди панують гармонія та вдача, підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння!

Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, оптимізму, творчої наснаги, душевної рівноваги, великого людського щастя, родинного затишку та довгих років життя!

З повагою,

Голова Одеського апеляційного господарського суду Н.С. Морщагіна.

*****

Шановний Йосипе Львовичу!

Вітаємо з днем народження!

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, добра, родинного благополуччя та довгих років життя без тривог і невдач!

З повагою,

Колектив секретаріату НААУ, РАУ.

*****

Дорогі мої друзі!

Щиро дякую всім за добрі слова, адресовані мені, скромному служителю вітчизняного ПРАВА. У ці приємні для мене особисто і моєї родини дні я відчув Вашу доброзичливість і повагу, отримавши привітання від десятків колег із різних куточків нашої Великої, Єдиної і Незалежної України, на благо якої ми всі трудимося.

Ми з Вами сильні своїм професіоналізмом, добропорядністю і людяністю. Це ті якості, які нас єднають і ведуть до нових фахових здобутків, до зміцнення авторитету серед людей. А наша випробувана життям броня – адвокатське самоврядування.

Я залишатимуся вірним обраному шляху.

Ваш Йосип Бронз.