Проект порядку денного засідання Ради адвокатів Одеської області, яке відбудеться 18 січня 2017 року в Одесі, на Грецькій, 25 (початок роботи засідання – 14.00)

 1. Інформація про діяльність Ради адвокатів Одеської області.
 2. Про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю без проходження стажування особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит та мають стаж роботи у якості помічника адвоката.
 3. Про видачу свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю особам, які пройшли стажування.
 4. Про видачу свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю особі, щодо якої перестали існувати підстави несумісності професій.
 5. Про видачу дубліката свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.
 6. Про направлення на стажування і призначення керівників стажування.
 7. Про затвердження рішень про видачу посвідчень помічника адвоката і включення даних щодо помічників адвокатів до ЄРАУ.
 8. Про Рішення Ради адвокатів України № 287 від 15 грудня 2016 року «Про внесення та затвердження змін до Положення про організації та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю» щодо вимог підвищення кваліфікації адвокатів-керівників стажування.
 9. Про виділення матеріальної допомоги.
 10. Про звільнення від сплати щорічного внеску на реалізацію адвокатського самоврядування згідно Рішення № 122 Ради адвокатів України від 13 листопада 2015 року.
 11. Прийняття рішень щодо адвокатів, які не пройшли заходів із підвищення кваліфікації з певних причин.
  Голова
  Ради адвокатів Одеської області           Й. Л. Бронз