Рада адвокатів Одеської області з глибоким сумом сповіщає про те, що 10 жовтня 2023 року на 81-му році життя підступна тривала хвороба забрала у засвіти ветерана Одеської адвокатури, адвокатесу Кудрік Антоніну Григорівну…

Наша спільнота втратила колегу, товариша та наставницю. Ми завжди цінуватимемо безмірний внесок Антоніни Григорівни у справу захисту прав і свобод громадян, утвердження України як правової та соціальної держави.

Народилася Антоніна Григорівна 13 лютого 1943 року у селищі Ольшов-2 Могильовської області Білоруської СРСР.

У1963 році поступила до Київського (на той час «Ордена В.І.Леніна») Державного університету ім.Т.Г.Шевченко, де навчалася на юридично-економічному факультеті.

У 1967 році закінчила навчання у вищезазначеному університеті та отримала спеціальність «Правознавець».

З 1967 по 1968 р.р. працювала адвокатом у Вінницькій обласній колегії адвокатів.

 З 1968 по 1972 рік працювала помічником прокурора м. Душанбе Таджицької СРСР.

З 1972 по 1975 роки  працювала помічником прокурора області Талди-Курганської обласної прокуратури Казахської СРСР.

З 1975 по 1979 роки працювала адвокатом у Східно-Казахстанській обласній колегії адвокатів у м. Усть-Каменогорськ Казахської СРСР.

З 1979 року до часу виходу на пенсію працювала на посаді адвоката Одеської обласної колегії адвокатів в АО «ЮК Малиновського району м. Одеси».

За час своєї сумлінної праці вона зарекомендувала себе як виключно талановитий фахівець у галузі права, яка надавала  юридичну допомогу громадянам найбільш кваліфіковано, за що була відзначена численними нагородами та відзнаками.

Виконуючи обов’язки адвоката, юриста та правознавця, завжди користувалася великою повагою серед своїх колег та суддів.

Під час своєї роботи у Одеській обласній колегії адвокаті в АО «ЮК Малиновського району м. Одеси» приймала активну участь у організаційній роботі цих установ та їх суспільному житті, чим заслужила повагу серед інших адвокатів.

Висловлюємо найщиріші співчуття дітям Антоніни Григорівни – нашим колегам Кудріку Костянтину Івановичу та Козловій Ірині Іванівні, чоловіку Івану Дмитровичу, іншим членам родини, друзям, учням та колегам.

Світла пам’ять про  Антоніну Григорівну назавжди залишиться у наших серцях.

*

Рада адвокатів Одеської області

КДКА Одеської області

Одеська обласна колегія адвокатів.