Рада адвокатів Одеської області запрошує відвідати 27 травня 2019 року тренінг на тему: «Антикорупція у земельних правовідносинах»

Отримані на тренінгу знання дозволять Вам ефективно вибудовувати відносини з органами місцевого самоврядування при приватизації земель без корупції. А також Ви навчитесь за допомогою кримінального провадження завершити процес приватизації.

Тренінг проводиться Програмою «Адвокат майбутнього» за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Радою адвокатів Одеської області.

Ініціатори та тренери заходу – випускники Програми «Адвокат майбутнього» – адвокати Олексій Шамов та Людмила Гриценко.

Запрошуємо до участі адвокатів, суддів, посадових осіб органів-розпорядників земель, помічників адвокатів та стажистів.

Заповнюючи дану реєстраційну форму, Ви підтверджуєте свою участь у тренінгу. Крім цього, після заповнення анкети Ваша участь в тренінгу є обов’язковою.

https://docs.google.com/forms/d/1zcvEeccTDc24p1nwuNL_U8LKwo365_vjRZMx0ar1X8E/viewform?fbclid=IwAR09bjWBqESd_HLG5ovY2sf3ykCWTAOSgvwy7aXTqhtqDiN_TRJtqhqenkk&edit_requested=true

Тренінг проходитиме в залі Ради адвокатів Одеської області (65026, м. Одеса, вул. Жуковського, буд. 14, 2-й поверх) з 10.00 до 15.00

Участь у тренінгу є безкоштовною. Всього в тренінгу зможуть взяти участь 25 осіб. Реєстрація буде закрита автоматично після заповнення анкети 25 учасниками.

Метою тренінгу є:
• напрацювання ефективних механізмів та активної позиції адвокатів по даній категорії справ;
• об’єднання учасників процедури приватизації земель в об’єктивному розумінні взаємних потреб у цій категорії справ;
• робота над стереотипами щодо гарантій держави;
• визначення ролі адвоката у належному супроводі приватизації земель;
• визначення ролі суду в процедурі приватизації земель;
• визначення ролі посадових осіб органів-розпорядників земель у процедурі приватизації;
• обговорення особливостей застосування ст.ст.118,121 ЗК України;
• обмін досвідом між колегами;
• аналіз існуючої судової практики;
• напрацювання єдиної практики.

****
Інформуємо Вас про те, що здійснюватиметься обробка Ваших персональних даних як учасника заходу з метою забезпечення Вашої участі у ньому та відповідно до цілей і мети обробки персональних даних, передбачених Положенням про обробку та захист персональних даних ГО «Адвокат Майбутнього» («Положення»). Детальніше із Положенням можна ознайомитися за посиланням http://tomorrowslawyer.org/захист-персональних-данних/.

Заповнюючи цю реєстраційну форму, Ви даєте згоду на збір, обробку та використання Ваших персональних даних, а також опублікування зроблених під час заходу фото і відео із Вашим зображенням на сайті, у соціальних мережах та друкованих виданнях.