– Розумний компроміс між журналістами і адвокатами треба знаходити у площині етичних стандартів,- Андрій Вишневський, керівник програми “Адвокат майбутнього”

АЖДДДДДДДДДДДДДДДДДД

«Адвокат майбутнього» – це українсько-канадський проект професійного розвитку, обміну досвідом і кращими практиками для адвокатів. Один із аспектів реалізації такого проекту – це налагодження співпраці між юристами і працівниками ЗМІ.

Саме цьому аспекту була присвячена зустріч в Одесі, в якій взяли участь представники та учасники програми, делеговані місцеві журналісти.

КОСТЫЫЫН

 

«Робота адвоката полягає не лише в тому, щоб виконувати ту свою пряму роботу, яку вони роблять. Вона полягає ще у правопросвітництві, у пояснені багатьох речей, в пояснені того, які є права у людей, які є права у клієнтів, в чому полягає сутність їх роботи. Це все треба вміти робити так, щоби викликати довіру», – розповіла тренер програми Тетяна Трощинська.

troshhinskaya-865x487

На сьогоднішній день між адвокатами і журналістами існує своєрідний бар’єр, часто – непорозуміння, адже кожен представник цих двох поважних професій має свою фахову етику та необхідність не виходити за рамки норм. Ось чому так важливо налагодити  співпрацю.

«Я думаю, що всі проблеми і компроміс розумний мають шукатися в площині завжди етичних стандартів. І я думаю, що було би цікавим так само зробити спільні навчання для адвокатів і журналістів. Ми думаємо, як в майбутньому це зробити також», – відзначив керівник програми “Адвокат майбутнього” Андрій Вишнеський.

vishnevskiy-865x487

Чимало адвокатів активно співробітничають у своїй роботі зі ЗМІ і прагнути вийти на новий рівень, щоб розуміти аспекти журналістської роботи і вільно знаходити спільну мову з журналістами.

«Якісні, фахові і професійні ЗМІ можуть дуже допомогти адвокату в роботі, висвітлити те питання і ту проблему, привернути увагу до тієї ситуації, до складної справи.

Як правило, ми маємо дуже багато “токсичних” справ і не завжди там все так однозначно. Як для мене, співпраця зі ЗМІ – завжди плюс адвокату», – вислоила свою особисту думку учасниця програми Ірина Сербін.

 

serbin-1-865x487

Голова Ради адвокатів Одеської області Йосип Бронз під час зустрічі в Одесі сказав, що співпраця зі ЗМІ допоможе адвокатам шліфувати ораторське мистецтво і може стати гарним засобом для популяризації своєї діяльності.

Невдовзі буде організовано спільне навчання для адвокатів і юристів, що допоможе налагодити подальшу співпрацю у площині етичних  стандартів.

АЖДДДДДДДДДДДДДДДДДД

Відео зустрічі: