Шановні адвокати, просимо звернути увагу!!! Нагадуємо, що завтра, 5 лютого 2022 року, відбуватимуться збори адвокатів Одеської області по висуненню та обранню делегатів Конференції!

Шановні адвокати, просимо звернути увагу!
 
Нагадуємо, що завтра, 5 лютого 2022 року, відбуватимуться збори адвокатів Одеської області по висуненню та обранню делегатів Конференції.
 
Проведення зборів адвокатів, адреса робочого місця яких знаходиться в Одеській області (у відповідних районах Одеської області, містах обласного підпорядкування, районах міста Одеси), відомості про яких включено до Єдиного реєстру адвокатів України, по висуванню та обраню делегатів на Конференцію адвокатів Одеської області відбуватиметься за наступними адресами:
 
Райони Одеської області:
Березівський район – м. Березівка, вул. Миру, 17 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Семак Тетяна Вікторівна)
Білгород-Дністровський район — м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Паюл Тетяна Іллівна)
Болградський район — м. Болград, проспект Соборний, 149 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Сахарова Ніна Миколаївна)
Ізмаїльський район—м. Ізмаїл, вул. Клушина, 2 (приміщення Ізмаїльського міжрайонного
суду Одеської області) (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Раділов Іван Миколайович)
Подільський район – м. Подільськ, вул. Маріїнська, 5 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення:  Григоржевський Борис Ілліч)
Роздільнянський район —м. Роздільна, вул. Шевченка, 56 (приміщення школи-гімназії №1) (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Чернега Василь Миколайович)
Одеський район — м. Одеса, вул. Рішельсвська, 28 (приміщення НУ «Одеська юридична академія», аудиторія 901) (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Попов Іван Дмитрійович)
 
Райони міста Одеса:
Приморський район — м. Одеса, вул. Сабанеїв Міст, 1 (приміщення Одеського державного музичного ліцею імені професора П.С. Столярського) (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Рудницька Наталя Анатоліївна, Сокалюк Всеволод Петрович)
Малиновський район — м. Одеса, вул. Рішельєвська, 28 (приміщення НУ «Одеська юридична академія», аудиторія 701) (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Іщенко Олександр Валерійович)
Київський район — м. Одеса, вул. Рішельєвська, 28 (приміщення НУ «Одеська юридична академія», аудиторія 801) (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Хижняк Євген Сергійович)
Суворовський    район — м. Одеса, вул. Рішельєвська, 28 (приміщення НУ «Одеська юридична академія», аудиторія 1001) (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Бурякова Марина Євгенівна)
 
Міста обласного підпорядкування
м. Южне — м. Южне, вул. Григоріївського десанту, 18, офіс 4a (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Бочева Ліна Анатоліївна)
м. Теплодар – м. Теплодар, вул. Комунальна, 3 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Кравцова Наталія Михайлівна)
Ізмаїл — м. Ізмаїл, вул. Клушина, 26 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Янковська Олена Петрівна)
м. Чорноморськ – м. Чорноморськ, вул. Шевченко, 7a, офіс 3 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Кухаренко Олена Олександрівна)
м. Біляївка — м. Біляївка, вул. Отамана Головатого, 404 (приміщення Біляївського міського
будинку культури) (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Осадча Наталія Володимирівна)
м. Подільськ — м. Подільськ, вул. Маріїнська, 5 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Івасишин Володимир Петрович)
м. Білгород-Дністровський — м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24 (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення:  Тулянцева Валентина Володимирівна)
м. Балта — м. Балта, вул. Ломоносова, 24 а (відповідальна особа за реєстрацію та інші заходи з організаційно-технічного забезпечення: Бузовський Олег Ігорович)
 
***
Список адвокатів Одеської області, сформований згідно даних бази ЄРАУ станом на 20 січня 2022 року для участі адвокатів у загальних зборах та конференції адвокатів Одеської області, доступний за посиланням: http://unba.odessa.ua/wp-content/uploads/2022/01/Spysok-advokativ-delegativ-zboriv-5-lyutogo-2022-roku-1.pdf 
 
Реєстрація    адвокатів    на   збори   адвокатів    по   висуванню    та   обраню   делегатів    на
Конференцію адвокатів Одеської області здійснюватиметься 
з 9 год. 00 хв. до 9 год. 50 хв.
Відкриття зборів о 10 год. 00 хв.
 
***
Зауважуємо, що реєстрація адвокатів здійснюється при пред’явленні свідоцтв про право на заняття адвокатською діяльністю, посвідчення адвокатів чи документів, що підтверджують особу.
 
Просимо звернути увагу на особливості участі у зборах адвокатів у зв’язку із відповідним рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області!
 
Просимо учасників мати в наявності один із вказаних нижче чинних документів:
негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу);
або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини, який може бути застосовано протягом 30 днів від дати введення дози;
чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
 
Необхідно перебувати у респіраторі або захисній масці, у тому числі виготовленій самостійно, таким чином, щоб були прикриті рот та ніс.
Окрім того, здійснюватиметься опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг.
У разі виявлення у особи підвищення температури тіла понад 37,2 °С та/або симптомів респіраторних захворювань такій особі рекомендовано утриматися від відвідування приміщення для зборів адвокатів та звернутися за медичною допомогою.
 
Особлива Увага!!!
У зв’язку із стрімким зростанням рівня захворюваності на території Одеської області, на позачерговому засіданні Ради адвокатів Одеської області 03 лютого 2021 року, було прийнято наступне рішення:
У разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 станом на 05 лютого 2022 року, збори адвокатів Одеської області у визначених вище районах Одеської області, містах обласного підпорядкування, районах міста Одеси НЕ ВІДБУВАТИМУТЬСЯ та БУДУТЬ ВІДКЛАДЕНІ на інші дати.