Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ-му щорічному форумі – «Медіація і право», який відбудеться 02 червня 2017 року в Одесі

Цей Форум проводиться Українською академією медіації і Радою адвокатів Одеської області за участі Федеральної Палати Адвокатів Німеччини (BRAK) та за підтримки Німецького фонду міжнародного правового співробітництва IRZ. Щорічний форум «Медіація і право» присвячений обговоренню питань у сфері альтернативного вирішення спорів за допомогою медіації із безпосереднім залученням фахівців у галузі права (суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів та науковців).

Мета форуму – створення платформи для отримання та поглиблення знань про позасудове вирішення конфліктів за допомогою медіації (переговорів), про розвиток медіації в Україні і у європейських державах та її застосування на практиці (особливості роботи адвоката-медіатора, судова медіація: досудове врегулювання спору суддею або ініціювання/рекомендація суддею процедури медіації, медіація під час судового провадження, медіація у різних сферах правовідносин та інші питання ), а також для обміну досвідом між юристами, що практикують медіацію.

Теми, які будуть висвітлені на форумі: Проект закону «Про медіацію»: на шляху до другого читання.  Експертний аналіз Законопроекту «Про медіацію» №3665 та запропонованих змін до нього від експертів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва IRZ. Угоди в медіації як цивільно-правові угоди: укладання, оформлення, виконання. Особливості укладання таких угод (як під час розгляду справи в суді, так і поза судом; нотаріальне оформлення). Укладання та виконання цивільно-правових угод в медіації в контексті німецького цивільного права. Collaborative Law та медіація – відмінне та спільне. Додаткові можливості для адвокатів.

Форум також буде мати практичну частину за наступними напрямками: Залучення до медіації правниками (воркшоп). Демонстрація процедури медіації на прикладі конфлікту з юридичною складовою.

Доповідачами виступлять європейські (Німеччина, Австрія) та українські експерти у галузі права та медіації.

Благодійний внесок складає:

– до 01.05.17р. – 650 грн.

– до 01.06.17р. – 750 грн.

– на форумі 02.06.17р. – 850 грн.

– для членів УАМ (незалежно від дати сплати, але не пізніше 01.06.17р.) – 550 грн.

– для членів партнерів УАМ та адвокатів Ради адвокатів Одеської області (незалежно від дати сплати, але не пізніше 01.06.17р.) – 650 грн.

Дата проведення: 02 червня 2017 року.
Час проведення:   09:30 – 16:00.
Реєстрація:             09:00 – 09:30.
Місце проведення:  конференц-зал готелю “GAGARINN”, м. Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б

Всі учасники форму отримують сертифікати.

Реєстрація є обов’язковою. Кількість місць обмежена.

Зареєструватися можна, заповнивши заявку на сайті Української академії медіації  www.mediation.ua  або надіслати листа на пошту info@mediation.ua

За детальною інформацією звертатись:

Контактна особа – Анна Головач: тел. (048)722-01-82; моб. (063)119-54-90

Будемо раді бачити Вас серед учасників заходу!