Шановні колеги! 12 січня 2019 року відбудеться одноденний тренінг, націлений на розвиток комунікативних вмінь та навичок адвокатів

Тренінг організований Радою адвокатів Одеської  області при співпраці із проектом «Захисник», який фінансується Радою Європи та реалізується Громадською організацією «Десяте квітня».

Тренінг є унікальним продуктом, який розроблений командою експертів та спрямований на розвиток практичних навичок роботи із вразливими клієнтами, зокрема, налагодження ефективної комунікації, емпатичного слухання, врахування бар’єрів для сприйняття тощо, а також врахування етичних та ціннісних засад роботи адвоката при взаємодії з клієнтом, що слугують підґрунтям для якісного надання правової допомоги та захисту прав людини.

Опанування комунікаційними навичками дозволить адвокатам-учасникам тренінгу підвищити ефективність своєї комунікації та взаємодії із вразливими групами клієнтів.

Тренінг проводиться акредитованими тренерами-адвокатами Миколою Стояновим (адвокат, к.ю.н., доцент кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія») та Артемом Донцем (адвокат, співзасновник та керуючий партнер АО «Донець і партнери», представник ГО «Юридична Сотня» в Харківській області).

Учасникам тренінгу будуть видані Сертифікати про підвищення кваліфікації на підставі рішення НААУ від 24.07.2018 р. № 100 “Про акредитацію заходу з підвищення кваліфікації адвокатів та сертифікацію експертів”.

Умовою для отримання сертифікату є участь адвокатів у тренінгу від початку до закінчення.

Участь у заході безоплатна.

Відбір учасників проходитиме за результатами розгляду реєстраційних форм  за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1_fUeopCYVqo5INnikcgCK6bZWh77Dr79w71Z9_vm_no/edit.

Кількість учасників обмежена – 25 осіб.

Про результати відбору Вам буде повідомлено на зазначену Вами електрону адресу.

Реєстрація триває до 18.00 11 січня 2019 року.

Тренінг відбудеться 12 січня 2019 року у приміщенні Ради адвокатів Одеської області за адресою: м. Одеса, вул. Жуковського, 14. Тренінг триватиме з 9:30 до 16:30.

З додаткових питань просимо звертатись на електронну адресу: zakhysnyk.od@gmail.com або за номером телефону (093) 69 57 128 – Тетяна Кутас.

тренынг