Шановні адвокати! Рада адвокатів Одеської області проводить роботу з підготовки до друку телефонного довідника з контактними даними адвокатів, адвокатських бюро та адвокатських об’єднань міста Одеси та Одеської області

Слід зауважити, що статтею 17 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» передбачено, що адвокати на протязі 3-х днів  з дня зміни відомостей, що внесені або підлягають внесенню до Єдиного реєстру адвокатів України, письмово повідомляють про такі зміни Раду адвокатів регіону за адресою свого робочого місця.

Панове адвокати! Просимо суворо виконувати вимоги Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

В іншому випадку, Рада адвокатів Одеської області буде вимушена звернутися до КДКА Одеської області з поданням про притягнення адвокатів-порушників вищевказаної норми Закону до дисциплінарної відповідальності.

З огляду на виявлення недостовірних та недійсних даних в ЄРАУ, зокрема, номерів засобів зв’язку та адрес робочого місця, просимо протягом трьох робочих днів звернутися до Ради адвокатів Одеської області задля внесення актуальних відомостей!

З наявним списком адвокатів, які не повідомили про зміну даних щодо себе в ЄРАУ або які не підтвердили дійсність таких даних, можна ознайомитися за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WoZZJgFwcaFbrH_mad9NPdjSufH6bO4oJ649dYsQxYA/edit?usp=sharing

Задля внесення до нового телефонного довідника актуальної інформації (номерів засобів зв’язку, адреси робочого місця) просимо заповнити наступну форму:

https://forms.gle/x7KBnztUUXC4a1yu9

Увага! Форма заповнюється тільки у випадку неактуальності відомостей, зазначених в ЄРАУ.

Заповнення відповідної форми не є заявою адвоката про внесення змін до Єдиного реєстру адвокатів України!

oooooooooooooo