Шановні колеги! Вийшло друком друге (доповнене) видання унікальної книги голови Ради адвокатів Одеської області, заслуженого юриста України Йосипа Львовича Бронза «НОВЕЙШАЯ ИСТОРИЯ АДВОКАТУРЫ УКРАИНЫ (В ДОКУМЕНТАХ И СТАТЬЯХ)»

Єдине в Україні ґрунтовне 341-сторінкове видання, присвячене 30-річній діяльності адвокатів та органів адвокатського самоврядування нашої країни, без купюр розповідає про ключові віхи та проблемні питання функціонування інституту адвокатури, важливих постатей у вітчизняній адвокатурі, відкриває завісу організації та проведення з’їздів адвокатів України, проливає світло на численні спроби реформування адвокатури.

Книга, що вийшла накладом всього 50 примірників, може бути чудовим подарунком і стане у нагоді адвокатам, їх помічникам та стажерам, особам, які готуються до складання кваліфікаційного іспиту на право заняття адвокатською діяльністю, викладачам, науковцям, студентам, аспірантам і всім, хто цікавиться історією адвокатури України, питаннями її організації та діяльності.

***

З питань придбання видання просимо звертатися до бухгалтерії Ради адвокатів Одеської області (вул.Жуковського, 14, місто Одеса, з понеділка по п’ятницю з 9 год. до 13 год.). Можлива організація доставки книги “Новою поштою” (звертатися за телефоном +38(067)-527-70-03).