Шановні колеги, запрошуємо 21 червня 2019 року взяти участь у практичному семінарі на тему: «Актуальні проблеми захисту прав дитини у сімейних спорах»

Семінар проводиться Вищою школою адвокатури  спільно з Секцією з сімейного права НААУ, Радою адвокатів Одеської області та Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова в Одесі, з метою підвищення кваліфікації адвокатів.

Дата проведення: 21 червня 2019 року (п’ятниця)

Час проведення: 09:30 – 16:30

Місце проведення: Одеській національний університет імені І.І. Мечникова, гуманітарний корпус (м. Одеса, Французький бульвар 24/26, ауд. 202)

Вартість участі: 499 гривень за умови оплати до 21.06.2019 р.

Доповідачами на даному заході виступлять адвокати-члени Секції з сімейного права НААУ, які висвітлять основні проблеми захисту окремих прав дитини, що виникають при розгляді сімейних спорів у судах.

Пропонуються наступні теми для обговорення:

  1. Умови та порядок з’ясування думки дитини при вирішенні питань, що стосуються її життя
  2. Міжнародно-правові стандарти захисту прав дитини
  3. Право дитини на користування житлом: окремі аспекти.
  4. Актуальні питання закритого розгляду справ за участю дитини.
  5. Практичні аспекти відібрання дитини від батьків.

Попередня реєстрація на захід обов’язкова, оскільки кількість місць обмежена.

За результатами семінару учасникам видаватиметься сертифікат, який засвідчує підвищення кваліфікації адвокатами протягом 5 годин, що дорівноє 5 (п’яти) балам.

Зареєструватися для участі у заході можна за посиланням: http://www.hsa.org.ua/aktualni-problemy-zahystu-prav-dytyny-u-simejnyh-sporah/

Скористайтеся чудовою нагодою відвідати даний захід і долучитись до аналізу та обговорення актуальних проблем захисту прав дитини у сімейних спорах!

Без названия