Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у V Всеукраїнському форумі «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО», який відбудеться 21 червня 2019 року в Одесі

Форум організований Українською академією медіації за підтримки Верховного Суду, Міністерства юстиції УкраїниКоординаційного центру з надання правової допомоги.
Форум «Медіація і право» є спеціалізованою платформою для правників та медіаторів, де обговорюються питання альтернативного врегулювання спорів з особливим акцентом на медіацію. Щороку форум збирає суддів, адвокатів, нотаріусів, представників інших професій та науковців, зацікавлених в розвитку медіації та альтернативних способів врегулювання конфліктів в Україні. Окрім обговорення теоретичних аспектів медіації, форум завжди містить практичну частину для кращого її розуміння.
Цього року значну частину форуму буде присвячено обговоренню медіації в бізнес-середовищі та сімейній медіації. Доповідачами виступлять провідні експерти у галузі права та медіації.
Теми, які будуть висвітлені та обговорені на форумі: Чи є врегулювання спору за участю судді конкурентом медіації? Медіація як страхування ризиків: безпечний вхід в партнерство та ефективне управління конфліктами. Від суперечок до команди: медіація на робочому місці. Практика вирішення за допомогою медіації сімейних та спадкових спорів в Ізраїлі. Медіація – рятувальний круг для сімейних стосунків. Медіація при розірванні шлюбу: чи можна зберегти добрі стосунки?
Практична частина Форуму – Майстер-клас «Комунікативні навички для важкої розмови в бізнесі та житті».
Попередня програма за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1jSQNjDOdj_XWEOVkkIRhLfRBgoBEnHrl/view?usp=sharing

Благодійний внесок на організацію форуму становить за умови сплати:
– на форумі 21 червня 2019 року – 1500 грн.
– до 20 червня 2019 року – 1400 грн.
– до 7 червня 2019 року та членів Національна асоціація медіаторів УкраїниАсоціація Сімейних Медіаторів УкраїниЛьвівський центр медіаціїЛіга Медіаторів УкраїниЦентр медіації та діалогуОдесская областная Группа медиацииАсоціація Правників УкраїниАдвокат майбутньогоEuropean Business Association – 1200 грн.
– до 01 червня 2019 року та для членів УАМ – 1000 грн.

Реквізити для сплати:
ГС «Українська Академія Медіації», код 39372832
п/р 26003878805671 в АТ Укрсиббанк, МФО 351005
Призначення платежу: Благодійний внесок від __(ПІБ)____ на форум 2019.
Дата проведення: 21 червня 2019 року.
Час проведення: 10:00 – 18:00
Реєстрація: 09:30 – 10:00
Місце проведення: конференц-зал готелю “GAGARINN”, м. Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б.

Всі учасники форму отримують сертифікати.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1HH9zUooXRFgKeODEZ-pIzwqN3QKhSZ72o0ac0dVSPuU/viewform?edit_requested=true
Кількість місць обмежена. У разі досягнення максимально можливої кількості учасників реєстрацію буде закрито.

!!! Звертаємо також увагу, що після форуму (з 18.30 до 21.00) відбудеться відкрита подія – “Театр медіації”.

Театр медіації – це можливість подивитися на роботу професійних медіаторів, познайомитися з процесом медіації, основними інструментами та техніками роботи медіатора в режимі реального часу. Цій видовищній симуляціі притаманна певна специфіка: відображення дійсності, конфліктів, характерів, а також компетенції медіаторів, аналіз їх роботи, напрацювання та обрання тих чи інших варінтів врегулювання конфлікту за допомогою процесу, головними учасниками якого є медіатор та конфліктуючі сторони. Кейс з сімейної медіації буде представлений практикуючими медіаторами: Білик Тетяною та Зубачовою Ганною.

Реєстрація для участі в театрі медіації за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegzvwTQi8OAsB3APrhy0KXdE6V8xWMxms2VOmtcSEPBaN23g/viewform

Додаткова інформація за телефоном 067-941-16-46 – Ірина.

izobrazenie_viber_2019-06-07_11-07-06