Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у засіданні Комітету з судової експертизи Асоціації адвокатів України, яке відбудеться 27 березня 2019 року о 10:00 у Києві.

Шановні колеги!

Запрошуємо  взяти участь у засіданні Комітету з судової експертизи Асоціації адвокатів України, яке відбудеться 27 березня 2019 року о 10:00 в Києві.

Партнер комітету – Незалежний інститут судових експертиз (НІСЕ).

Тема зустрічі: “Експертиза об’єктів інтелектуальної власності. Вирішення актуальних питань в сфері судової експертизи шляхом внесення відповідних змін до законодавства”.

Проблематика та актуальність заходу. З прийняттям нового процесуального законодавства у сфері експертизи виникли суттєві зміни, які, насамперед, стосуються порядку призначення експертиз. Так, у сторін справи з’явилася можливість самостійно замовляти експертизу та подавати її до суду разом з іншими видами доказів. Проте вже сьогодні можна побачити як позитивні так і негативні наслідки впровадження процесуальних новел. Й досі існують проблеми, які, насамперед, стосуються монополії державних установ на проведення експертизи в кримінальному провадженні,  проблеми вимог про обов’язкове проходження підготовки експертів, що не є працівниками НДУСЕ та інші. Усі ці питання потребують вирішення шляхом внесення змін до законодавства про судову експертизу.

Саме тому, ми запрошуємо до Київського прес-клубу на засідання Комітету 27 березня усіх зацікавлених взяти участь у обговоренні, подискутувати та поділитися своїм баченням вирішення актуальних питань в сфері експертизи, та експертизи інтелектуальної власності, зокрема.

До участі у засіданні запрошуються адвокати, юристи, судові експерти, арбітри, судді,представники влади.

Для участі в засіданні комітету необхідно заповнити анкету.

Реєструйтеся вже зараз за посиланням:https://goo.gl/forms/C54YMtOs71UhQQUg2

 Анкети приймаються до 26.03.2019 р. до 16:00!

Місце проведення:

м. Київ, вул. Хрещатик, 27-а, 2 поверх, зала “Київський прес- клуб”

Дата та час:

27 березня 2019 р. Початок о 10:00.

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року рішенням Правління Асоціації адвокатів України керуючого партнера Незалежного інституту судових експертиз Геннадія Пампуху обрано головою Комітету з судової експертизи.

Реєстрація